اپل نشان می دهد که شکلک های جدید در آینده به iOS در این سال

Emoji

اپل

شروع بعد از این سال کاربران iOS می توانید به دوستان خود بگویید با یک شکلک که آنها احساس badass گیر منم در حالی که با پوشیدن ماسک. اپل نشان داده است (از طریق Engadget ژاپنی) 13 شکلک های جدید در آینده به آن پلت فرم تلفن همراه, همه, که بخشی از انتخاب کنسرسیوم یونیکد تایید شده در ژانویه. کنسرسیوم نشان داد آنچه به تازگی تصویب شده emoji در آن زمان بودند اما با تکنولوژی غول معمولا قرار داده و چرخش خود را بر روی گرافیک به آنها نگاه متمایز برای سیستم عامل خود را.

گذشته از نینجا emoji, این مجموعه شامل یک حباب چای emoji واقع بینانه به دنبال (و به موقع) قلب و ریه ها از emoji به عنوان به خوبی به عنوان باریکش دست emoji که مردم در حال حاضر تماس با “ایتالیایی دست.” این همچنین شامل نما, نماد — یکی از بسیاری از کنسرسیوم مصوب خود را به شکلک های انتخاب بیشتر جنسیتی فراگیر. این معلوم نیست که فراجنسیتی پرچم چهره خندان با یک قطره اشک و جدید جنسیتی فراگیر حجاب و لباس مخصوص مهمانی رسمی گزینه های خواهد شد نورد از.

به عنوان Engadget, ژاپنی, یادداشت های جدید تنظیم خواهد شد و به احتمال زیاد اولین خود را با سیستم عامل iOS 14 مدتی این سقوط. با توجه به Emojipediaاپل نیز با انتشار رنگی جدید ماسک صورت گزینه برای Memojis آن آواتار که کاربران می توانند به نگاه مانند آنها و پیگیری های صورت خود را حرکت.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>