ارزش سهام اپل اطلاعات بیشتر از نحوه COVID-19 تماس با ردیابی کار خواهد کرد

NETHERLANDS - 2020/04/08: In this photo illustration, a COVID-19 coronavirus related app displayed on a mobile phone. The Dutch government plans to use the covid app to trace people who might get in contact with people who are diagnosed with the coronavirus if they leave their house. They will receive a message alert informing them to stay home for 2 weeks. This will be done to curb the spread of covid-19. (Photo Illustration by Robin Utrecht/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

اپل و گوگل به اشتراک گذاشته یک مقدار عادلانه در مورد COVID-19 تماس با ردیابی برنامه های مشترک خود را با اعلام, اما آنها هنوز هم در سمت چپ برخی از شکاف. اما اپل شده است و مایل به پر کردن در چند شاهد در پیگیری با شرف. این شرکت با آگاهی از محدودیت بلوتوث و ردیابی نرم افزار می تواند عاملی در این مدت از نزدیکی به هشدار به کاهش احتمال هشدار غلط است. آن را فقط ممکن است به شما هشدار زمانی که شما در نزدیکی یک COVID-19 بیمار برای یک مقدار قابل توجهی از زمان. شما ممکن است یک هشدار اگر وجود دارد یک فرد آلوده در همان اتوبوس, برای مثال, اما اگر کسی به طور اتفاقی از راه رفتن در خیابان.

تکنولوژی شرکت همچنین ارائه اطلاعات بیشتر از نحوه ردیابی API کار خواهد کرد. که از ویژگی های یکپارچه در سیستم عامل سطح شما باید برای انتخاب کردن در به API قبل از آن شروع خواهد شد در حال ارسال و دریافت سیگنال های بلوتوث. و اگر شما لازم نیست که حمایت از بهداشت و درمان برنامه درست در لحظه ای که شما هنوز 14 روز گذشته از نزدیکی رویدادهای هنگامی که شما در نصب این برنامه.

این هنوز هم نمی خواهد اطمینان کامل سیستم. آن را نمی ممکن است به طور کامل از بین بردن نادرست هشدار و احتمال وجود دارد که ویروس را از طریق بسیار سریع تعاملات (می گویند کسی که فقط عطسه قبل از راه رفتن) که نمی نشان می دهد. هنوز هم آنها ممکن است موثر ثابت هر زمان که مقامات در حال آماده برای شروع به بلند کردن اجسام مستند اقدامات است. مردم ممکن است تنها باید در خانه باقی می ماند و در شرایط خاص به جای تحمل به ظاهر بی پایان اجتماعی فاصله.

در این مقاله: اپل و گوگل Covid-19, کروناویروس, سلامت, پزشکی, نرم افزار, بلوتوث, تماس, ردیابی گوشی, آیفون, اندروید, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>