اپل می گوید که هی ایمیل برنامه در اصل تایید شده در خطا

iPhone
کریس Velazco/Engadget

اپل قصد ندارم به اجازه دهید تا در Basecamp را هی ایمیل برنامه در هر زمان به زودی. در مصاحبه با TechCrunch, شرکت, معاون ارشد فیل شیلر گفت که اپل هیچ برنامه ای برای تغییر قوانین خود را به جای نرم افزار با وجود این واکنش را بدست طی چند روز گذشته. “اینجا نشسته امروز وجود ندارد هر گونه تغییر در قوانین است که ما با توجه به. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها می توانند انجام دهند این برنامه کار در قوانین است که ما داریم. ما خیلی دوست دارم برای آنها را به انجام این کار است,” او گفت: انتشار.

Basecamp راه اندازی شد هی ایمیل برنامه برای iOS (و سیستم عامل های دیگر) چند روز پیش امیدوار کننده تر رویکرد سازمان به ایمیل. بر خلاف خدمات رایگان مانند جیمیل هزینه آن 99 دلار در سال است که شما می خواهم که به پرداخت در وب است. این بدان معناست که برنامه خود را نمی خواهد کار درست بعد از شما آن را دانلود کنید از فروشگاه App و شما می توانید با پرداخت هزینه اشتراک به عنوان یک خرید در نرم افزار. “شما دانلود نرم افزار و آن کار نمی کند, این چیزی است که ما می خواهیم در فروشگاه” شیلر گفت.

به عنوان TechCrunch توضیح می دهد که در برابر قوانین برای بسیاری از برنامه های غیر از “خوان”برنامه های است که می تواند نمایش کتاب و یا پخش موسیقی و فیلم مانند Netflix بکشد. “ایمیل نیست و هرگز یک استثنا شامل در این قانون” شیلر گفت TC. او همچنین اعتراف کرد که برنامه های iOS تایید شد در خطا — مک نرم افزار رد شد از گرفتن بروید و هرگز نباید حمل در وهله اول.

در حالی که هی ایمیل برنامه است که هنوز هم در دسترس در فروشگاه App عنوان این نوشته اپل را رد کرد و رفع اشکال این شرکت سعی به ارسال در روز دوشنبه. غول فن آوری نیز رد Basecamp درخواست تجدید نظر ارسال این شرکت در نامه ای طولانی به توضیح آن نقض شده است.

“هی ایمیل نرم افزار به بازار عرضه شده است به عنوان یک ایمیل برنامه در فروشگاه app اما هنگامی که کاربران دانلود نرم افزار خود را, آن کار نمی کند. کاربران می توانند با استفاده از این برنامه برای دسترسی به ایمیل و یا انجام هر گونه کارکرد مفید تا پس از رفتن آنها به وب سایت Basecamp برای هی ایمیل و خرید یک مجوز برای استفاده از هی برنامه ایمیل. این نقض زیر در فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل:

دستورالعمل 3.1.1 – کسب و کار – پرداخت – در-برنامه خرید

اگر شما می خواهید برای باز کردن ویژگی های و یا قابلیت های خود را درون برنامه شما باید با استفاده از در برنامه خرید. برنامه شما نیاز به مشتریان به خرید محتوای اشتراک و یا ویژگی های خارج از برنامه اما کسانی که در مورد در دسترس هستند در دسترس به عنوان در برنامه خرید در داخل نرم افزار به عنوان مورد نیاز توسط فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل های…

برای حل این مشکل لطفا تجدید نظر در برنامه های خود را به طوری که آن را نقض نمی کند هر یک از فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل ها و ضوابط.

وجود دارد تعدادی از راه هایی که شما می توانید تجدید نظر در برنامه های خود و یا خدمات به پایبندی به فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل ها. مشتریانی که قبلا خریداری شده دسترسی به محتوای اشتراک و یا امکانات در جاهای دیگر ممکن است همچنان برای دسترسی به این موارد را در برنامه خود را به عنوان طولانی به عنوان جدید iOS مشتریان داده می شود گزینه ای را برای خرید دسترسی با استفاده از در برنامه خرید به عنوان مورد نیاز توسط فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل.”

در یک صدای جیر جیر Basecamp CTO David Heinemeier Hansson گفت: “هیچ شانسی در جهنم خونین که ما در حال رفتن به پرداخت اپل باج. من رایت این خانه را خودم قبل از اینکه من اجازه گانگستر بود که چرخش آن برای غنایم. این است که عمیقا, ناخواسته توهین آمیز و ناعادلانه است.”

اگر شما به یاد بیاورید اپل طول می کشد 30 درصد کمیسیون پرداخت می شود و هر گونه خرید در برنامه. برای اشتراک در آن طول می کشد 30 درصد در سال اول و سپس 15 درصد در موفقیت سال است. این که چگونه آن را برای مدت طولانی بوده است اما توسعه دهندگان در حال صحبت کردن در مورد آن را دوباره پس از کمیسیون اروپا اعلام کرد که آن را باز دوگانه تحقیقات به فروشگاه App و اپل پرداخت.

این تحقیقات باعث شد شکایت ثبت شده توسط Spotify و بر اساس گزارش Rakuten متعلق به e-reader برنامه Kobo. Spotify رئیس دانیل Ek نشان داد که این شرکت نمی تواند استطاعت اپل هزینه اشاره به این که آن را تضعیف توسط اپل موسیقی را می کند که مجبور به پرداخت همان برش. پس از EC خود را اعلام کرد تحقیقات Tinder شرکت مادر مطابقت گروه و Fortnite صاحب حماسه بازی نیز با انتقاد از این غول تکنولوژی برای جمع آوری بخشی از درآمد خود را از طریق فروشگاه App اپل.

در این مقاله: iOS, اپل, فیل شیلر, هی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>