Apple releases iOS 13.5.1 به رفع عیب پشت شناخته شده فرار از زندان

iPhone 11
کریس Schodt/Engadget

کمتر از دو هفته پس از اپل در iOS 13.5 شرکت نورد از اولین به روز رسانی عمده در iOS 13.5.1 و iPadOS 13.5.1. به روز رسانی وصله های آسیب پذیری که فعال با مشخصات بالا فرار از زندان کشف شده توسط Unc0ver تیم تنها چند روز پس از سیستم عامل جدید وارد شدند. “این به روز رسانی را فراهم می کند به روز رسانی امنیتی مهم است و توصیه می شود برای تمام کاربران” اپل ” نوشت: در انتشار آن یادداشت.

بهره برداری مشترک هفته گذشته با این نسخهها کار با هر آی فون که اجرا می شود در iOS 11 یا جدیدتر از جمله iOS 13.5. فرار از زندان سرب توسعه دهنده Pwn20wnd گفت: سیمی که فرار از زندان “می افزاید: استثنا موجود [امنیت] قوانین است.” در حالی که برخی از کاربران مانند آزادی که جیل بریک دستگاه می دهد و آنها را از این عمل باز می شود این دستگاه به خطرات جدید و نقص شده است می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف مخرب.

Apple iOS 13.5.1

اپل

این یک خوب برای یک سیستم عامل به یک آسیب پذیری روز صفر تنها چند روز پس از انتشار آن. اپل هم کار به سرعت به انتشار یک پچ که اقدام سریع ممکن است به جلوگیری از دیگر جیل بریک تلاش مانند یکی از ما دیدم پاییز گذشته. اما همانطور که قبلا اشاره شد, فرار از زندان پرسش در مورد تجدید حیات در iOS مسائل امنیتی از جمله یک برنامه پست الکترونیکی آسیب پذیری و iOS 14 نشت. این نگرانی باقی می ماند حتی با iOS 13.5.1 به روز رسانی.

در علاوه بر این به iOS 13.5.1 و iPadOS 13.5.1, اپل, است, انتشار watchOS 6.2.6 و به روز رسانی برای HomePod و تلویزیون اپل 9to5Mac گزارش. این به روز رسانی باید در دسترس خواهد بود به زودی.

در این مقاله: آی فون ios 13.5 ios 13.5.1, فرار از زندان, پچ بروز رسانی, امنیتی روز صفر, اپل, سیستم عامل 13.5.1, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>