خرید رپورتاژ

Panasonic S1H updated with Apple ProRes RAW 5.9K video support
استیو دندانه/Engadget

آن را به عنوان وعده داده شده در سپتامبر گذشته پاناسونیک آماده است به Apple ProRes خام پشتیبانی به آن سینما-محور S1H فول فریم بدون آینه دوربین. این سیستم عامل نسخه 2.0 آینده در ماه آینده معرفی خواهد شد برای حمایت از 5.9 K (5,888 x 3,312) 12-بیت ProRes خام خروجی ویدئو بیش از HDMI. این نکته است که وجود دارد فقط یک ضبط که از آن حمایت خواهد کرد ، Atomos Ninja V, HDR, 4K monitor-ضبط که همچنین سوابق 4K ProRes خام در نیکون Z6 و Z7 دوربین های بدون آینه.

در بالای 5.9 K در 29.97 فریم در ثانیه شما قادر خواهید بود به خروجی سینما 4K (4,128 x 2,176) با استفاده از یک برش Super 35mm بخشی از سنسور تا 60 فریم در ثانیه و فوق العاده anamorphic 3.5 K (3,536 x 2,656) در 50 فریم در ثانیه. این سیستم عامل جدید را نیز به شما اجازه ضبط 6K/5.9 K/5.4 K تصویری داخلی و خروجی downconverted تصویری به Atomos Ninja V بر روی پورت HDMI. که می تواند مفید به عنوان یک پشتیبان برای مشاهده روزنامه و برای انجام یک برش خشن ویرایش کنید.

در حالی که با استفاده از V-Log تصویری برای حداکثر کردن محدوده دینامیکی نینجا ولت شما اجازه دیدن این فیلم در هر دو V-ورود به سیستم و یا Rec.709 فرمت آن را آسان تر به قضاوت فیلم های با کیفیت. پاناسونیک نیز در موارد متعدد ترفند برای کمک به شما در تنظیم و نظارت تصویری در حالی که رفع باگ ها مانند رنگ باندهای در 10 بیتی 4:2:0 حالت.

پاناسونیک و نیکون قادر به استفاده از Apple ProRes خام با وجود ثبت اختراع اختلاف بین قرمز و سیب زیرا آنها تیمی با Atomos است که مجوز موافقت با رنگ قرمز. این فرمت می دهد فیلمسازان با کیفیت بالاتر تصاویر است که آسان تر برای کار با پست به خصوص هنگام انجام VFX و درجه بندی رنگ. آپدیت 2.0 خواهد رسید در جهانی پاناسونیک Lumix مشتری پشتیبانی سایت در مه 25.

در این مقاله: دوربین های پاناسونیک S1H کامل-قاب آینه, Apple ProRes, خام, HDMI, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو