اپل برنامه ای برای تعطیل کردن iBooks نویسنده و iTunes U

Daughter and father working on digital tablet while doing homework at dining room table
توماس Barwick via Getty Images

اپل قطع دو محصول شما احتمالا در مورد: iBooks نویسنده و iTunes U. که از جولای 1st, iBooks نویسنده نمی خواهد در دسترس برای کاربران جدید و اپل قصد دارد به قطع iTunes U در پایان 2021.

موجود iBooks Author کاربران هنوز هم دسترسی به, برنامه, اما آن را دیگر نمی خواهد به روز می شود. اپل می گوید این کار در یک ابزار است که اجازه خواهد داد که کاربران برای انتقال محتوا به صفحات است که باید به زودی آماده. به عنوان 9to5Mac یادداشت های بسیاری از آیبوکس نویسنده توابع در حال حاضر یکپارچه شده است به صفحات.

iTunes U در دسترس خواهد بود به مشتریان موجود تا پایان 2020-2021 آموزشی سال و اپل اشاره شده است کاربران به خدمات دیگر مانند کلاس درس و مدرسه. برای کسانی که به انتشار محتوا در iTunes U اپل نشان می دهد در حال حرکت از مطالب به اپل پادکست ها و یا اپل کتاب.

نه از این تغییرات هستند تعجب آور نیست که ما شنیده ام زیادی در مورد هر دو برنامه برای چندین سال. پس از اپل و دیگر محصولات انتخاب کنید تا جایی که iTunes U و iBooks نویسنده ترک کردن کاربران است که هنوز هم ممکن است چسبیده به برنامه باید جایگزین مناسب را انتخاب کنید.

در این مقاله: اپل discontinues, itunes u, ibooks نویسنده آموزشی, نرم افزار, کتاب های الکترونیکی, نرم افزار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>