اپل در حال حاضر پشتیبانی در فروشگاه مک تجارت-Ins


Illustration for article titled Apple Now Supports In-Store Mac Trade-Ins

عکس: Gizmodo

کاربران اپل در حال حاضر قادر به تجارت در خود مکینتاش فیزیکی در فروشگاه های اپل به جای داشتن به استفاده این شرکت از سیستم آنلاین برای این دستگاه است.

تبلیغات

یک سیب نماینده تایید تغییر به Gizmodoو یک به روز رسانی: پرسش و پاسخ در اپل تجارت در مرکز در حال حاضر با حذف زبان که قبلا اظهار داشت که تنها استثنا در فروشگاه تجارت-ins شد اپل خط رایانه. در حال حاضر یک سوال در مورد تجارت در ارزش ها و نحوه کار آنها به سادگی می گوید که این برنامه در دسترس است از طریق وب سایت شرکت و همچنین در آن آجر و ملات مکان به عنوان بلومبرگ را Mark Gurman اشاره کرد در توییتر این هفته است. Gurman گزارش هفته گذشته که در فروشگاه تجارت-ins برای مکینتاش بودند قریب الوقوع است.

چیزی برای نگه داشتن در ذهن که اپل یادداشت در آن تجارت-ins صفحه است که کامپیوتر شما را برآورد تجارت در ارزش ممکن است لزوما تراز با آنچه که شما دریافت خواهید کرد در فروشگاه. اپل روشن شد قبل از آن “اعتبار شما در فروشگاه ها ممکن است متفاوت از برآورد تجارت در ارزش شما دریافت آنلاین نیست.” همه, همان, آن را به ارزش تکرار است که هر تعداد از فیزیکی و یا مسائل عملیاتی که ممکن است بلافاصله قابل شناسایی توسط دستگاه را مالک می تواند تاثیر کلی آن ارزش.

تبلیغات

همچنین شایان ذکر است که با توجه به covid-19 اقدامات صورت گرفته در حال حاضر—از جمله منظقه انتخاب یو پی اس و موظف قرار ملاقات—شما ممکن است قادر به جسمی وارد یک فروشگاه و فهرست. توصیه ما تماس با محل خاص جلوتر از زمان برای به دست آوردن یک ایده بهتر از فروشگاه خود را سیاست در طول این زمان.

در دیگر اپل, اخبار Gurman گزارش داد اوایل این ماه که اپل در حال آماده سازی به کاربران اجازه خرید دستگاه های جدید و پرداخت آنها را در اقساط ماهانه با استفاده از خود اپل کارت. فرض کنید شما در حال حاضر اپل کارت کاربر و در بازار های جدید 13 اینچی MacBook Pro با مهمترین آنها کمتر آزرده صفحه کلید فیزیکی تجارت در مارس شکر خدا به شما صرفه جویی در زمان مورد نیاز به کشتی خود را دستگاه. کسی که می خواهد به صبر برای که؟!

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>