اپل اخبار+ از ویژگی های نسخه های صوتی از داستان های iOS به روز رسانی را نشان می دهد

Apple News+ Audio

9to5Mac

اپل اخبار+ پلت فرم شدن است از ویژگی های صوتی. به گزارش 9to5Macامروز انتشار iOS 13.5.1 شده است همراه با اولین نسخه بتا از iOS 13.5.5 و پنهان درون است “اپل اخبار+ Audio” که ارائه خواهد شد داستان صوتی برای اخبار ویژه مشترکین.

به نظر می رسد مانند موجود, اخبار, برنامه های جدید “صوتی” تب است که به کاربران دسترسی به ثبت اخبار از طریق یک رابط شبیه به اپل اخبار. ثبت داستان ظاهر خواهد شد در یک دستگاه پخش رسانه ای است که طول می کشد به همان شکل به عنوان یک پادکست را قادر می سازد عقب پرش و پخش تنظیم سرعت.

این مشخص نشده است که دقیقا چه مقدار محتوا در دسترس خواهد بود در صوتی, فرم اگر چه 9to5Mac می گویند که تنها اپل اخبار ویژه مشترکین قادر خواهد بود به گوش دادن به داستان در تمامیت خود. غیر مشترکین تنها شنیدن اخبار پیش نمایش. بر اساس بتا کد آن را مانند به نظر می رسد این ویژگی همچنین پشتیبانی از ادغام با سیری. آیا اپل اخبار+ صوتی منتشر خواهد شد با سیستم عامل iOS 13.5.5 باقی مانده است دیده می شود اگر چه این احتمال وجود دارد, از ویژگی های است که وجود دارد در حال انتظار برای رفتن.

در این مقاله: اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>