پس از بسته بندی تا هفت ماه beta دوره موسیقی اپل است که در حال حاضر به طور رسمی در دسترس بر روی وب از طریق جریان خدمات وب برنامه.

اپل موزیک مشترکین می توانند با استفاده از نسخه وب توسط ورود به سیستم با ID اپل خود در music.apple.com. نسخه وب دسترسی به تمام محتوای مشابه به عنوان برنامه تلفن همراه از جمله رادیو و مرور سرپرستی لیست پخش و ژانرهای — اما شما می توانید آن را بر روی کامپیوتر خود بدون نیاز به نصب هر چیزی.

رابط کاربری اجازه می دهد تا مشترکین به جریان موسیقی مورد علاقه خود را از مرورگر اینترنت خود به جای نصب iTunes و یا جداگانه اپل برنامه موسیقی.

به طور کلی انتشار سیب موزیک در وب سایت می آید در یک لحظه مهم: اپل موسیقی یکی از سیستم عامل است که میزبان لیدی گاگا را یکی از جهان با هم در خانه livestreaming کنسرت.

کمک های مالی در حال تشویق خواهد شد و با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تصمیم به خودداری آمریکا کمک های مالی برای کسانی که انتظار یک نقد و بررسی از سازمان مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس یک تصمیم است که کشیده شده است انتقاد شدید.

“اپل موزیک برای وب است که بخشی از ما گسترده تر استراتژی کلی به موسیقی اپل در همه جا مشتریان ما در حال گوش دادن به موسیقی” یک سخنگوی اپل گفت: روندهای دیجیتال در 2019m زمانی که شرکت راه اندازی نسخه بتا از برنامه وب است.

اپل رسما آغاز روند بازنشستگی یاد app آیتونز در سال 2019 و نرم افزار شده است reborn در MacOS به عنوان موسیقی اپل, تلویزیون اپل, اپل و پادکست ها.

پس از اپل به آرامی آغاز به فاز از آیتونز تمرکز اصلی خود را برای دوستداران موسیقی شده است در موسیقی اپل. این شرکت شده است به طور پیوسته با اضافه کردن ویژگی های جدید به آن به رقابت با دیگر محبوب جریان موسیقی خدمات مانند Spotify و Pandora. هر دو این شرکت ها در حال حاضر مبتنی بر وب و واسط برای پخش موسیقی است.

در پاییز سال 2019 اپل موزیک نورد کردن موسیقی های جدید و روزانه برای حفظ مشترکین به روز با آهنگ های جدید منتشر شده توسط هنرمندان محبوب در سراسر جهان است. این ویژگی را ارائه می دهد مشترکین یک لیست پخش جدید هر روز — و نه بر خلاف Spotify در خود روزانه مخلوط.

در حدود همان زمان اپل نیز خریداری Shazam. این برنامه Shazam می توانید شناسایی هر آهنگ که در حال بازی با نام آن هنرمند بنابراین ما به احتمال زیاد دیدن برخی از ادغام بیشتر با موسیقی اپل به عنوان به خوبی.

جریان خدمات نیز ارائه می دهد برخی از هنرمندان و یا آلبوم های است که شما نمی توانید بر روی هر موسیقی دیگر جریان پلت فرم. برای مثال Dr. Dre را در آلبوم مزمن و کامپتون تنها می توان در سیب موزیک.

اپل موسیقی را ارائه می دهد در حدود 50 میلیون ها آهنگ ها بر روی تقاضا و همچنین به عنوان ایستگاه رادیویی زنده. جریان خدمات هزینه $10 در هر ماه. در مقایسه اسپاتیفای 30 میلیون آهنگ در کتابخانه خود را ارائه می دهد و اشتراک برای $10 در یک ماه آگهی رایگان.

اپل موزیک ساخته شده برخی از دستاوردهای بزرگ در سال 2019 با 36 درصد افزایش در اعداد اشتراک. آن را هنوز هم در جایگاه دوم به Spotify در است که 31 درصد از جریان موسیقی صنعت درآمد کل و 35% از مجموع اشتراک پرداخت می شود. اپل موزیک has24 درصد از درآمد کل و 19 درصد از مجموع اشتراک پرداخت می شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت