Illustration for article titled Apple Music Is Coming to Samsung TVs

تصویر: سامسونگ

سامسونگ در تلاش است تا خود را از تلویزیون بیشتر مفید در جهانی همه گیر است که نگه داشتن ما در داخل خانه های ما برای اولین بار با رایگان برنامه های تناسب اندام از محبوب بوتیک تناسب اندام استودیو و در حال حاضر با یک اپل برنامه موسیقی و رایگان 90 روز دادگاه به جریان آهنگ از تلویزیون سامسونگ خود را.

تبلیغات

اعتراف میکنم که من نمی بینم در آینده اما این یک تغییر خوش آمدید. من یک فرد که صاحب یک 6 ساله سامسونگ خنگ تلویزیون و من با استفاده از تلویزیون اپل به جریان موسیقی اپل از طریق Sonos soundbar در حالی که من کار می کنند. (Sonos پشتیبانی از اپل موسیقی را از طریق برنامه خود را, اما من ترجیح می دهم موسیقی اپل رابط در تلویزیون.) من شده فکر کردن در مورد ارتقاء به یک تلویزیون هوشمند در نهایت و توانایی به جریان موسیقی را از طریق مورد علاقه من خدمات خوبی خواهد بود.

اگر شما صاحب یک تلویزیون هوشمند سامسونگ از سال 2018 از طریق در حال حاضر شما می توانید هر دو برنامه های تناسب اندام و اپل موسیقی به صورت رایگان. شما می توانید با دانلود این نرم افزار از سامسونگ Smart TV در فروشگاه App که برای تلفن های موبایل به اندازه کافی آسان (هر چند که ما هنوز قادر به آن را امتحان کنید).

تبلیغات

این حرکت خوب است برای سامسونگ است که در حال گسترش فراتر از تلویزیون و برنامه های خود را از تلویزیون بیشتر گرد و اپل است که در حال گسترش موسیقی اپل فراتر از دستگاه های اپل به آن را جذاب تر به مردم که اصلا خود اپل یا مک بوک. این شرکت به تازگی راه اندازی سیب موزیک در وبهر چند در تست ما آن را کمی سخت به راه اندازی اگر شما در حال حاضر یک سیب موزیک در حساب. سامسونگ می گوید شما می توانید به اشتراک موسیقی اپل به طور مستقیم در آن به انگشتان عبور هیچ کس به نصب آیتونز را شروع کنید.

سامسونگ در حال برنامه ریزی برای رول کردن شش تناسب اندام نرم افزار به عنوان بخشی از آن سامسونگ سلامت سوئیت در تلویزیون بعد از این سال, اما نقل مکان کرد تا که راه اندازی به دلیل جهانی شده است. شما هم اکنون می توانید جریان بیش از 250 تمرین کلاس (اعم از barre به یوگا) از تلویزیون خود به صورت رایگان است که یک جایگزین برای braving در خارج از منزل و تلاش برای حفظ شش پا از فاصله از دوندگان و عبور و مرور در خیابان های شهرستان مشغول.

این اضافات ممکن است الهام بخش شما برای خرید یک تلویزیون هوشمند سامسونگ اگر شما در حال حاضر خود یکی—من شخصا برنامه ای برای نگه به من خنگ تلویزیون تا وقتی که این بحران اقتصادی است که به خوبی پشت سر ما—اما اگر شما اتفاق می افتد به یک جدید-مدل تلویزیون های هوشمند در حال حاضر این ها یک راه خوب برای سرگرم بمانید در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو