خرید رپورتاژ

شما دیگر نیاز به اپل TV box بازی اپل موسیقی بر روی صفحه نمایش بزرگ در اتاق نشیمن خود را. از امروز سیب موزیک در دسترس است در سال 2018 و جدیدتر سامسونگ تلویزیون های هوشمند — اولین بار آن را در دسترس بوده و از یک تلویزیون ساز و یا هر تلویزیون محدود media player که برای ماده. شما باید دسترسی به همان ویژگی های شما می خواهم پیدا کردن در دستگاه های دیگر از جمله بیت 1 رادیو و موسیقی فیلم. رابط کاربری نیز بسیار آشنا اگر شما با استفاده از تلویزیون اپل نسخه.

این سرویس شده است و در طیف گسترده ای از غیر اپل سیستم عامل در حالی که از جمله اندروید و الکسا-صفحه هوشمند بلندگو. این است که نسبتا قلمرو ناشناخته اما. موسیقی اپل ادغام شده است و انگیزه ای برای خرید یک تلویزیون اپل اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در این شرکت اکوسیستم و در حال حاضر شما ممکن است نیاز به هر گونه دستگاه خارجی به شروع به گوش دادن بر روی تلویزیون خود را.

به عنوان با تلویزیون اپل+ برنامه استراتژی کاملا روشن است. اپل با تمرکز بیشتر توجه خود را بر روی خدمات به سخت افزار می شود کمتر از یک تضمین پول ساز, و این بدان معناست که ارائه این خدمات در مکان های بیشتری. راه اندازی سامسونگ مجموعه نمی ممکن است بسیار خود را به کمک موسیقی اپل سازگاری با Spotify اما آن را آشکار گام به سوی ساخت اشتراک در ارائه است که خیلی بیشتر از همه جا.

در این مقاله: اپل, اپل, آهنگ, سامسونگ, تلویزیون هوشمند, جریان, موسیقی, اینترنت, خدمات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو