من از روی علاقه به یاد داشته باشید روز هنگامی که اپل رویدادهای بسته بندی شده بودند با شگفتی (و “یک چیز دیگر”) ولی برای کسانی که طولانی رفته است. نشت در حال حاضر نورد از قبل و با جزئیات بیشتر—از همیشه قبل از با یک تخته سنگ از محصولات جدید گزارش بر روی عرشه برای این سقوط.

تبلیغات

جدیدترین نشت آمدن حسن نیت ارائه میدهد از یک اواز یا موسیقی دو نفری با یک نسبتا کوتاه اما دقیق ضبط آهنگ است. صفحه اول Tech vlogger جان Prosser با دقت پیش بینی جزئیات دور دوم-gen آی فون SE (منهای نام که او ثابت به عنوان آی فون 9) و در روز یکشنبه او به بیرون درز شماتیک از آنچه او ادعا می کند که آیفون 12.

تبلیغات

این شکاف به نظر می رسد بسیار باریک تر از شکاف بر روی آی فون X و iPhone 11 ترکیب اولیه نشان می دهد که اپل قصد دارد برای حرکت بلندگو و میکروفون به بالا گودی بالای شکاف.

Prosser همچنین ادعا می کند که آیفون 12 ورزش خواهد تملق طراحی بیشتر شبیه به ipad و آی فون 4 مطلق کلاسیک). و با وجود ملتهب آرزوها به خلاف آیفون 12 را کاملا نمی پشتیبانی از USB-C Prosser گفت.

این همه خطوط با آیفون 12 شایعات بوده ایم شنوایی برای سال در حال حاضر, اما کوچکتر درجه یک شایعه است و تنها به تازگی برداشت بخار. گوشی های آندروید بوده است باریک شدن شکاف (و یا خلاص شدن از آن در دسترس نباشد) همیشه از اپل محبوبیت آن را با آی فون X اما کسانی که گوشی ندارد و کاملا به صورت پیچیده به رسمیت شناختن ویژگی های اپل انجام دهد.

اما ما نمی خواهد ببینید آی فون 12 تا زمانی که این سقوط. تازه کردن به راه اندازی نسل های جدید از iPad Proمک بوک ایر و آیفون SE اپل گزارش قصد دارد به انتشار جدید MacBook Pro و یک جفت جدید از AirPods به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده Prosser توییتی.

تبلیغات

یکی دیگر از leaker این یک ناشناس حساب توییتر @L0vetodream توییتی برخی از جالب محصول پیش بینی بیش از آخر هفته. به طور معمول ما چشم پوشی از این اما @L0vetodream شده است دقت پیش بینی شرکت اپل تا 2020 راه اندازی محصول پس قبل از هر کسی شد توجه. حساب مشخص شده در iPad و آی فون SE راه اندازی در اوایل ماه مارس قبل از آن جزئیات اعلام شد و حتی توییتی اپل محصول کامل نقشه راه.

تبلیغات

بسیاری از این محصولات شده اند به بیرون درز کرد در حال حاضر از منابع دیگر از جمله بلومبرگ و اشاره کرد اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo. اما @L0vetodream منابع داخلی اپل محصول شماره و اضافه شدن چند دستگاه به لیست 2020 راه اندازی: جالب ترین, یک بازی ویدیویی کنترل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بازی بازی های اپل بازی های آنلاین بازی که آنها توییتی منتشر می تواند در این سال و یا بعد. IPad Air با صفحه نمایش حسگر اثر انگشت یک بازوی مبتنی بر 12 اینچی, مک بوک و یک جفت جدید از AirPods—به نام AirPods X—همچنین piqued است منافع ما. حساب توئیتر خود نوشت بیش از آخر هفته که ساخت اپل A14 تراشه انتظار می رود در آیفون 12 ترکیب شده است به تعویق افتاد.

تبلیغات

ما باید صبر کنید تا ببینید اگر Prosser و @L0vetodream می توانید مطابقت با دقت Mark Gurman و Ming-Chi Kuo گزارش اما در حال حاضر ما را جز به کشتن خواندن شایعات و تصمیم گیری است که آنهایی که ما می خواهیم به حقیقت می پیوندند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو