ایمیل اپل برای آی فون ممکن است در معرض حملات مخرب

The Mail application is seen on an iPhone in this photo illustration on January 29, 2019. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
Jaap graham bowes/NurPhoto via Getty Images

برنامه ایمیل پیش فرض در اپل و iPads ممکن است در معرض خطر پنهانی حملات مخرب حداقل اگر شما بخواهید امنیت شرکت تحقیقاتی. ZecOps جریان وال استریت ژورنال در یک ادعا آسیب پذیری در پست الکترونیکی است که اجازه می دهد تا حمله آلوده کردن دستگاه خود را با نرم افزارهای مخرب بدون ورودی — شما نمی خواهد که به شیر یک لینک و یا دانلود یک فایل. آن را “عملا غیر قابل کشف” برای کاربران این شرکت امنیتی گفت. در حالی که محققان توضیح نداد که دقیقا چگونه این حمله را کار مقاله ها و خطابه است شامل ارسال یک ویژه طراحی پیام.

بهره برداری ممکن است استفاده از در حالی که برای. ZecOps گفت: آن را به حال شواهد حمله استفاده کرده بودند نقص برای حداقل دو سال. وجود داشته است حداقل به مدت شش اهداف از جمله کارکنان در یک ژاپنی مخابرات یک “بزرگ آمریکای شمالی شرکت” شرکت های فن آوری در اسرائیل و عربستان سعودی یک فرد و یک روزنامه نگار اروپایی.

مشکل این است که شواهد نسبتا دشوار برای پیدا کردن. ZecOps خود را در بر داشت مدارک از طریق نکات در iOS و نمی تواند دست آوردن نرم افزارهای مخرب به عنوان پیام های در حال حاضر حذف شده است. Jamf نرم افزار امنیتی محقق پاتریک وردل همچنین گفت: وال استریت ژورنال که شواهد از ادامه حملات بود “قانع کننده” اما نه معتبر.

ما خواسته ایم اپل برای نظر. محققان بر این باورند اپل ثابت کرده است که نقص در iOS بتا (احتمالا 13.4.5) هر چند پس از آن ممکن است یک موضوع را برای مدت طولانی. اگر این یافته ها دقیق هر چند آنها نشان می دهد که یک پچ در حال آمدن است بعد از هکرها برخورد آسیب های آنها — هرچند محدود از آن ممکن شده است.

در این مقاله: Apple, iOS, iPadOS, امنیت نرم افزارهای مخرب آسیب پذیری بهره برداری, ایمیل, ایمیل ZecOps, آیفون, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر