اپل بسته شدن برخی از فروشگاه های ایالات متحده دوباره در آمریکا با افزایش Coronavirus موارد


A security guard checked a customer’s temperature outside an Apple Store in Charleston, South Carolina in May.

یک گارد امنیتی بررسی می شود یک مشتری متوسط در خارج از فروشگاه اپل در چارلستون کارولینای جنوبی در ماه مه.
عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

اگر چه بسیاری از مردم ممکن است خوشحالم که به دیدن نقاط کشور به تدریج بازگشایی این به آن معنا نیست که برخی از مکان ها و یا شرکت نمی خواهد تصمیم به بستن دوباره اگر coronavirus موارد شعله ور. که دقیقا همان چیزی است که اپل در حال انجام است و در حدود یک دوجین فروشگاه ها در ایالات متحده “از فراوانی از احتیاط.”

تبلیغات

اپل اعلام کرده است که آن را به طور موقت بسته شدن 11 فروشگاه در چهار ایالت آمریکا—کارولینای شمالی کارولینای جنوبی فلوریدا و آریزونا—با توجه به “زمان covid-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت است.” Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

تبلیغات

“ما در این مرحله با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” اپل گفت: هر 9to5Mac.

تمام کشورهای که در آن اپل بسته شدن فروشگاه به تازگی شاهد افزایش در coronavirus موارد به تازگی و یا شکسته روزانه coronavirus مورد بالغ می شود. به تاریخ کل موارد مثبت هستند به شرح زیر است: 51,389 موارد در کارولینای شمالی; 23,756 موارد در کارولینای جنوبی; 49,798 موارد در آریزونا; و 91,670 در فلوریدا.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این نمی آید به عنوان یک شگفتی است. اپل یکی از اولین شرکت های , از فروشگاه ها در چین و در سراسر جهان در طول همه گیر و آغاز بازگشایی به آرامی. هنگامی که آن را برشمرد رویکرد خود را به بازگشایی فروشگاه در مه, Deirdre اوبراین اپل, معاون ارشد رئیس جمهور برای خرده فروشی و مردم گفت: اپل نمی خواهد رد بسته شدن فروشگاه ها دوباره اگر وضعیت آن مورد نیاز است.

تبلیغات

“ما در هر قطعه از اطلاعات محلی از جمله موارد نزدیک و بلند مدت روند و راهنمایی از ملی و محلی مقامات بهداشت” اوبراین گفت. “این تصمیم ما را به عجله و یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم.”

اپل نیاز به کارکنان خود و مشتریان به پوشیدن ماسک یا پوشش و آنها را فراهم می کند که مردم نمی خود را به ارمغان بیاورد. آن را نیز انجام حرارت چک و پست سوالات بهداشت به صفحه نمایش برای افراد با علائم و یا برای کسانی که تا به حال اخیر در مواجهه با کسی که با covid-19. وقتی که می آید برای تمیز کردن اپل می گوید آن انجام پیشرفته عمیق شستشو در طول روز با تاکید بر سطوح نمایش محصولات و بسیار قاچاق در مناطق.

تبلیغات

اجازه بدهید صادق باشیم: هیچ کس می خواهد به دوباره و هیچ کس می خواهد به ماندن در خانه دوباره. مستندات و تعطیلی علت مقرون به صرفه و عاطفی فشار و در بسیاری از موارد درد. با اینحال این بیماری همه گیر است که متاسفانه تا کنون از بیش و اگر ما می خواهیم به ادامه زندگی در جدید ما “عادی” گاهی اوقات شرکت ها به درب برای در حالی که کمی و گاهی اوقات ما باید به داخل بازگشت.

تبلیغات

این نه فقط اپل است که انجام این کار. در روزهای اخیر پکن قفل شده مسکونی ترکیبات پس از ده ها تن از coronavirus موارد مربوط به غذاهای دریایی سوپر مارکت. سئول همچنین بسته به کاباره ها و کافه ها در ماه مه پس از موجی از عفونت. اینها تنها برخی از بسیاری از نمونه های.

من آن را ایده آل نیست اما می توان آن را حتی بدتر به این ویروس رایگان دامنه به ستمگري جوامع ما یک بار بیشتر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>