اپل آوردن صفحه کلید و موس گیمینگ به اپل

اپل با اضافه کردن اشاره گر گرفتن برای اپل, بازی, که بدان معنی است که کاربران قادر خواهد بود به بازی مجموعه بازی های ویدئویی بر روی دستگاه برای اولین بار.

“سطح تا iPad خود را بازی و اضافه کردن در صفحه کلید, موس و صفحه لمسی کنترل” شرکت گفته توسعه دهندگان هنگامی که توصیف یک WWDC سال 2020 جلسه در مورد کنترل جدید طرح. “کشف چگونه به استفاده از کنترل کننده بازی چارچوب برای تقویت خود عنوان های موجود را بیش از بازی از سیستم عامل های دیگر و یا رویا تا کاملا جدید تعامل تجارب است.”

iPads ها اجازه جفت شدن با ایکس باکس و پلی استیشن کنترل در حالی که برای در حال حاضر, اما این اولین باری خواهد بود که توسعه دهندگان قادر خواهند بود به استفاده از اشاره گر گرفتن با ماوس و صفحه کلید کنترل به طور گسترده ای در نظر گرفته نیمکت استاندارد برای بازی های PC.

“یاد بگیرند که چگونه به استفاده از صفحه کلید و ‘دلتا’ موس مختصات حوادث برای بازیکن حرکت و غیر فعال کردن سیستم حرکات مانند حوض و یا مرکز کنترل برای استفاده کامل از تمام صفحه نمایش گیم پلی” اپل گفت.

این خبری است که مورد تحسین قرار گرفته توسط توسعه دهندگان عمدتا به دلیل اپل و محصولات خود را آهسته بوده است به حفر کردن به جهان از بازی های ویدئویی است.

فروشگاه برنامه اپل است که بسته بندی شده با بازی اما هیچ یک از آنها دارای مهر از سنتی بزرگ آزادی بر روی چیزی مانند یک پلی استیشن 4 و یا کامپیوتر. اما اپل شده است و حرکت برای تغییر این و در سال گذشته دیده می شود جدی تاخت و تاز به جریان اصلی بیشتر بازی های ویدئویی ecosphere.

در سپتامبر سال گذشته اپل راه اندازی اپل, گذرگاه طاقدار, $5 اشتراک ماهانه سرویس شعار بیش از 100 آگهی-رایگان بازی و کاربران می توانند بازی با یک DualShock 4 یا Xbox One controller. اپل هنوز خود را کنترل.

بازی بازی بر روی آی پد یا آی فون است که نسبتا ساده با یک بازی است که نیاز به کنترل های لمسی ساده اما پیچیده می شود هنگامی که در تلاش برای بازی با پیچیده تر طرح های کنترل مانند Grand Theft Auto III. در حالی که اضافه کردن کنترل کننده حمایت کرد بازی مانند Fortnite در کامپیوتر باید گرسنه موارد زیر و در حال بازی کردن با موس و صفحه کلید. اضافه کردن پشتیبانی برای گر گرفتن به این معنی است که اپل به طور بالقوه می تواند بازیکنان را همان تجربه را در اپل است که آنها در حال گرفتن از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ دکل.

Steve Troughton-Smith, یک توسعه دهنده که به ساخت نرم افزار و بازی توییتی که این حرکت یک “معامله بزرگ برای بازی بر روی iPad.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net