اپل شیشه ای ممکن است به زودی. در اینجا همه چیز را ما می دانیم

آیا جهان آماده برای واقعیت افزوده (AR) عینک ؟ با وجود عدم گوگل را گوگل شیشه ای به بازار در راه بازگشت در سال 2013 به نظر می رسد اپل احساس می کند جهان است آماده برای یکی دیگر از تلاش کمی کمتر از یک دهه بعد. اپل شیشه ای است که در راه برای تبدیل شدن به یک واقعیت اما چقدر هزینه دارد و چه خواهد شد آن را انجام دهید برای جهان است ؟ در اینجا همه چیز را که ما می دانیم در مورد اپل شیشه ای.

طراحی

شایعاتی وجود دارد که اپل شیشه ای خواهد بود گردد با الهام از آمدن معمولی sunglass-طرح سبک و دوربین نصب شده در خارج از قاب. با توجه به تکنولوژی تحلیلگر جان Prosser, نمونه جفت شیشه ای ویژگی های پلاستیکی مجموعه ای از فریم اما این مواد در معرض تغییر است. وقتی که می آید به رنگ شایعات این است که اپل در نظر دارد دو از اساسی ترین گزینه برای مصرف کنندگان آن سفید و سیاه و سفید; با این حال ممکن است این تغییر به عنوان زمان حرکت رو به جلو است.

اپل شیشه ای را نیز شامل توانایی برای استفاده از لنز بنابراین اگر شما نیاز به یک کمی از بینایی کمک شما ممکن است قادر به اضافه کردن لنز گزینه های به عنوان مورد نیاز است. از این فرصت برای اضافه کردن لنز به احتمال زیاد خواهد add-on شارژ.

ثبت اختراع که کشف شد نشان می دهد که شیشه ممکن است قادر به عملکرد به طور مشابه به انتقال لنز تبدیل شدن به تیره تر زمانی که در نور خورشید و سپس روشن زمانی که شما در سایه. که گفت: همچنین گزارش شده است که لنز روشن خواهد شد بنابراین از ویژگی های است که در هوا.

Still from Apple Glass Youtube video
جان Prosser

مشخصات

شبیه به اولین نسخه از ساعت اپل این احتمال وجود دارد که اپل شیشه ای را در پردازش اطلاعات از طریق آی فون متصل. شایعات باید اشاره کرد که این دستگاه شامل دوربین میکروفون و حتی یک سنسور LiDAR در قاب.

این سنسور LiDAR کشف شد در سمت راست قالب فریم توسط Prosser و می تواند مورد استفاده برای کنترل حرکات دست در جلوی دستگاه است. بالقوه نگاه-سیستم ردیابی نیز ممکن است شامل به شناسایی که در آن یک کاربر است که به دنبال.

ثبت اختراع نشان می دهد که اپل ممکن است قادر به تنظیم کدورت لنز در اپل شیشه ای-کمک به حل احتمالی مسئله عمده برای چنین شیشه ای روشن: نور خورشید. همچنین ممکن است این تنظیمات که در اصل اشتباه به عنوان انتقال لنز. کدورت ویژگی حتی می تواند اجازه می دهد برای خاموشی کامل اجازه می دهد برای واقعیت مجازی-نوع وظایف.

قیمت و در دسترس بودن

به خوبی شناخته شده اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo در ابتدا اظهار داشت که اپل شیشه ای خواهد بود فرود مدتی در سال 2020 اما گزارش های جدید نشان می دهد که تا سال 2022 است و به احتمال زیاد یک سناریو. این اطلاعات از زنجیره تامین است که ادعا می شود کار بر روی محصول. 2022 تاریخ نیز منطبق اطلاعات از دیگر نشت اخیر.

Prosser اشاره کرده است که اپل شیشه ای را شروع در $500 به علاوه هر نسخه هزینه های. این امر می تواند فوق العاده گام رو به جلو برای کوپرتینو-بر اساس شرکت گوگل شیشه ای محصول در اصل راه اندازی 1500 $در سال 2013 است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>