شرکت اپل در اوایل تصویب 500 میلیون دلار آیفون throttling حل و فصل

خواهد Lipman اپل یک گام نزدیک تر به جبران مشتریان برای آن رویکرد اولیه به آی فون پردازنده th

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399
Apple iPhone 6s and 6s Plus
خواهد Lipman

اپل یک گام نزدیک تر به جبران مشتریان برای آن رویکرد اولیه به آی فون پردازنده throttling. منطقه فدرال قاضی ادوارد Davila داده است تصویب اولیه (از طریق MacRumors) برای حداکثر 500 دلار milllion حل و فصل و رسیدگی به شکایات است که آن را آهسته خاص اپل بدون اطلاع رسانی به مشتریان خواستار رسیدگی "عادلانه و مناسب و کافی است." با این حال ممکن است برخی از زمان قبل از اینکه شما در حال دریافت یک بررسی در پست الکترونیکی. Davila می خواستم به عقب براند تایید نهایی شنوایی تا دسامبر با توجه به COVID-19 همه گیر و آن را بعید است که شما هر گونه پول تا 2021.

اعتراض به معامله نگرانی در مورد تضاد منافع و محرمانه نقض از یکی از شاکیان شرکت های حقوقی, اما کسانی که نبودند در نظر گرفته موانع به تصویب نهایی است.

با توجه به اپل throttling شد به منظور گسترش دوره های همراه با کاهش شانس ناگهانی خاموش شدن ناگهانی به عنوان تلفن همراه باتری تخریب در طول زمان است. شرکت نمی در ابتدا توضیح می های پیشرو برخی به آن اعتقاد دارند در تلاش بود تا فشار مشتریان به خرید گوشی های جدید (که بنا به گزارش ها اتفاق افتاده و در برخی موارد). طرح دعوی در دادگاه را پوشش می دهد افرادی که با استفاده از آیفون 6s, آیفون 7 و آیفون اصلی SE قبل از دسامبر 21st, 2017.

مانند بسیاری از مقیاس شهرک های شما نباید انتظار یک ثروت باد آورده. ترتیب خواهد پرداخت هر کاربر آی فون $25 و این تعداد تنها به احتمال زیاد به صعود (تا $500 در هر فرد) اگر مجموع پرداخت هزینه وکیل و هزینه های خود را از دسترس نیست حداقل $310 میلیون. به احتمال زیاد این کمک خواهد کرد که شما پوشش هزینه تعویض باتری اگر شما هنوز هم با استفاده از یک دستگاه از جمله در حل و فصل است.

در این مقاله: اپل, آی فون, آیفون 6s, آیفون 7, آیفون, SE, گوشی های هوشمند, throttling, حل و فصل دعاوی طرح دعوی در دادگاه اقدام کلاس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب