خرید رپورتاژ

Apple synthetic group selfie patent

اپل/USPTO

آن را به طور کلی نا امن به گروه عکس های سلفی در طول یک بیماری همه گیر اما اپل ممکن است راهی را که در آینده کار کنند. آی فون ساز است دریافت حق ثبت اختراع (از طریق آشکارا اپل و شرف) برای ایجاد یک “مصنوعی گروه selfie.” شما می توانید دعوت از مردم برای عکاسی از خود در جلسه که در آن نرم افزار خواهد مردم محل به عنوان اگر آنها درست پشت سر شما. عکس می تواند شامل ثبت و یا حتی livestreamed ویدئوها و شرکت کنندگان می تواند به ویرایش عکس های خود را در جلو و مرکز.

آیا تعداد این ظاهر به زودی. اپل برای اولین بار برای ثبت این اختراع در جولای 2018 و قبل از COVID-19 به یک مسئله تبدیل شد. نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که اختراع ثبت شده را ترجمه به پایان رسید محصولات — اپل در حال بررسی یک ایده تولید یک نقشه راه است. با توجه به همه گیر, سخت, ما قطعا نمی خواهد حکومت کردن از راه دور گروه selfies به عنوان راهی برای اتصال دوستان که می تواند نمی شود با هم.

در این مقاله: اپل حق ثبت اختراع, ثبت اختراع, selfie Selfies, آیفون, USPTO, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو