طرفداران اپل در وزن خود را با تماشای سری 5 بررسی

اپل جدیدترین ساعت هوشمند عرضه در سال گذشته با برخی از به روز رسانی افزایشی — مهمترین مدتها در انتظار همیشه بر روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان 32GB از ذخیره سازی و عملکرد قطب نما. در حالی که آن را جزئی تر محصول ارتقاء آن را نیز دریافت بازخورد مثبت از بسیاری از داوران از جمله خود ما سردبیر دانا Wollman. دانا دوست game, این ویژگی های جدید روشن روی صفحه نمایش و عملکرد سریع اما حیاتی بود از عمر باتری و عدم اضافی ویژگی های تناسب اندام.

اما هیچ کس نمی داند یک محصول مانند کسانی که با استفاده از آن به طور منظم به طوری که ما از خوانندگان خود خواست که خریداری سری 5 به نقد و بررسی آن از دیدگاه خود را. در مقایسه با نمره 88 که دانا اعطا آخرین اپل سازمان دیده بان ما کاربران به این دستگاه یک میانگین امتیاز 77. چرا آنها باید احساسات مختلف در مورد سری 5? در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند در مورد آن از سخت افزار به رابط کاربر.

Apple Watch Series 5

کریس Velazco/Engadget

در حالی که اپل می گوید اکثر مردم که خرید یکی از ساعت های هوشمند برای اولین بار-تایمر ترین کاربر ما داوران تا به حال تجربه یا با مارک های دیگر و یا نسخه های قبلی از دیده بان اپل. مایکل که متعلق به سری 1 منتظر پنج سال به ارتقا و گفت که او نمی تواند شادتر با این تصمیم. او اشاره کرد که “علاوه بر این از اتصال سلولی در سری 3 صفحه نمایش بزرگتر و ECG از سری 4 همراه با همیشه بر روی صفحه نمایش سری 5 در نهایت قرار دادن تمام قطعات با هم در یک ساعت.” به همین ترتیب مریم گفت که او “رفت و از یک سری 3 به یک سری 5 و من نا امید نیست! 3 به اندازه کافی برای رفتن آن است که آن را آسان برای فروش قرار داده و نسبت به 5.”

Kyuu تر بود این سایت متعلق به گفته دیده بان به مراتب سبک تر از سامسونگ جایگزین و “اصول اولیه خوب هستند و این که گفته بسیاری پس از تعدادی از smartwatches من استفاده کرده ام.” اما جف بود تحت تاثیر قرار نمی — او تا به حال سری 2 و به روز رسانی اما روشن پس از دو ماه “از آنجا که AW5 نظارت ضربان قلب بسیار بدتر است. این AW2 اندازه گیری مسابقه من Polaris سینه بند خوب و AW5 نتواند به خواندن ضربان قلب من بیشتر از زمان.”

Apple Watch Series 5

کریس Velazco/Engadget

هنگامی که آن را به عمر باتری دانا در بر داشت آن را بیشتر می کردند تا به 18 ساعته ادعا می کنند. او تا آنجا که 21 ساعت در حالی که ما همراه ویرایشگر کریس Velazco ساخته شده آن را یک 24 ساعت کامل در یک مناسبت است. اجماع در میان کاربران ما کمتر مثبت است. Kyuu گفت: عمر باتری بد بود که از طریق گرفتن روز “داده نشده.” او اشاره کرد که “این دو مشکل به دلیل استاندارد شارژر گاهی اوقات نتواند به شارژ آن کامل است و ممکن است آن را ترک در تنها 40 درصد است.” جودی گفت که او آرزو عمر باتری بهتر بود به عنوان “من تقریبا هرگز اجرا از شارژ قبل از خواب هر چند من از نزدیک چند بار.” و مایکل ادعا کرد که عمر باتری در سری 5 قابل توجه بود هر چند او نمی جزئیات چه مدت آن به طول انجامید و یا آنچه که او با استفاده از سازمان دیده بان برای.

دیگر سخت افزار یادداشت: مریم تنها به ذکر همیشه بر روی صفحه نمایش است که او دوست داشت برای توانایی به سرعت چک کنید. مایکل به ارمغان آورد تا 64-bit processor گفت: پاسخ آن “باعث می شود بازخورد و راه اندازی برنامه های بیشتر احساس مثل شما در حال استفاده از آخرین آی فون نه چیزی به عنوان کوچک و ضعیف به عنوان یک دیده بان است.” Kyuu ابراز نظر خود را در مورد بند اعلام آن بسیار راحت است.

Apple Watch Series 5

کریس Velazco/Engadget

هنگامی که آن را به نرم افزار جانبی دستگاه وجود دارد بیشتر مثبت از منفی. Kyuu دوست داشتم که “روز به روز وظایف اطلاعیه ها و بررسی بر روی بهداشت کار به عنوان وعده داده شده.” او همچنین تا به حال تجارب مثبت با اپل پرداخت و گفت که “ساخت پرداخت نسیم است و من تقریبا پرداخت تقریبا همه چیز با دیده بان در حال حاضر آن را قابل اعتماد و سریع است.” او همچنین سلامت ردیابی “روشن و ساده برای استفاده است” اما نا امید شده بود که “تمرین تشخیص نیز غیر قابل اعتماد است. من ممکن است راه می رفت و ساعت ها قبل از آن متوجه من ممکن است راه رفتن. من به یاد داشته باشید به استفاده از آن را به صورت دستی یک ناراحتی جزئی.” در همین حال مریم که عاشق توانایی برای گوش دادن به شنیدن کتاب در سری 5 گفت: آنچه که واقعا تحت تأثیر او به خرید آن بود سقوط هشدار از او گرفته نشت چند بار.

Kyuu و جف تنها آنهایی که به نقطه ای از اشکالاتی جدی. جف اعلام کرد سری 5 “ناامید کننده ارتقا” در حالی که Kyuu احساس تاکيد بر تمام نمادها و هیچ متن یک حرکت نزولی. “من اغلب در نهایت برای شروع چندین برنامه در یک ردیف تا زمانی که من پیدا کردن یکی نیاز دارم. آیکون های مرتب کردن بر اساس منطقی اما نه کامل. شاید آنها را بیشتر حس برای کسی که در اپل به منطقه دیگر است.”

Apple Watch Series 5

کریس Velazco/Engadget

اما Kyuu همچنین گفت: به تماشای “بیشتر می کند به عنوان وعده داده شده.” جودی گفت: برای استفاده از این ساعت به خوبی کار می کند. مایکل تر بود effusive بیان “وعده های اولیه از آنچه که اپل واچ می تواند در نهایت متوجه شدم با سری 5” و “پیشرفت های جدید اپل دیده بان احساس کاملا جدید با دستگاه, نه فقط یک ارتقا دهید.”

در این مقاله: بررسی کاربر, کاربر, نقد و بررسی, نقد و بررسی کاربران ال userreview, userreviews, userreviewroundup, thebuyersguide اپل دیده بان, دیده بان اپل سری 5, اپل, سری 5, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>