اپل چهره دعوی در دادگاه بیش از غارت جعبه در فروشگاه App بازی

Adelaide, Australia - September 23, 2013: Clicking the App Store icon on the new ipad running iOS 7. iOS 7 is the foundation of iPhone, iPad, and iPod touch. It comes with a collection of apps and useful features. The iOS 7 update features a redesigned interface and hundreds of new features.
ymgerman via Getty Images

بیشترین شکایات در مورد غارت جعبه (با نام مستعار “تعجب مکانیک”) در بازی های مسطح در برابر توسعه دهندگان اما آخرین هدف در فروشگاه ها ارائه آن بازی. AppleInsider آموخته بالقوه دعوی در دادگاه اقدام کلاس متهم اپل از بهره مندی از توزیع بازی با غارت جعبه که عنصر قمار اتهام نقض قانون کالیفرنیا. این شرکت تلویحا آگاه باشید که غارت جعبه قمار به عنوان آن نیاز است که سازندگان افشای “شانس برنده شدن” با توجه به طرح دعوی در دادگاه, اما آن را نمی کند, درخواست برای اطلاع رسانی است که غارت جعبه وجود داشته باشد. شرکت ها نیز مجاز به تنظیم سن خود را رتبه بندی, ساخت این امکان را برای یک برنامه تلقی بچه دوستانه شامل قمار عناصر.

طرح دعوی در دادگاه نقل های متعدد بازی است که تکیه بر غارت جعبه (اگر گاهی اوقات به طور غیر مستقیم) از جمله ماریو Kart تور, فیفا, فوتبال, Roblox و نزاع و جدال ستاره ها. طرح دعوی در دادگاه توسط ربکا تیلور پدر و مادر که فرزند گفته می شود کاهش یافته است به “درنده” تاکتیک.

طرح دعوی در دادگاه تضمین شده نیست به کلاس وضعیت عمل. این مراحل را تا فشار بر روی اپل و دیگر بازی های دیجیتال فروشندگان به وضوح فاش حضور غارت جعبه. وجود دارد در حال حاضر شده است تلاش برای تنظیم بازی ها و پرونده های حقوقی مانند این می تواند به افزایش تماس برای تنظیم این فروشگاه به عنوان به خوبی.

در این مقاله: اپل دعاوی طرح دعوی در دادگاه غارت جعبه, App Store, iOS, iPadOS کلاس, اقدام, قمار, اینترنت, موبایل, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>