اپل معاملات: صرفه جویی در آخرین ساعت اپل iPad Mini و iPad Pro و MacBook Air

آخرین آی پد مینی است که با تخفیف با 70 دلار امروز در بهترین خرید, رها کردن آن را به فقط 330 دلار از معمول $400. آن را متوقف نمی وجود دارد هر چند: اپل دیده بان سری 5, iPad Pro, MacBook Air و MacBook Pro نیز در فروش بن. ارائه می دهد بر روی سخت افزار اپل و چند دور بین هستند بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از این حق دور و یا خطر ناامیدی.

iPad Mini — 330 دلار بود $400

IPad Mini ورزشی تقریبا یکسان طراحی به سلف خود. این ناهنجاری هنوز هم به عنوان دلپذیری مثل همیشه که گیج کننده با توجه به بقیه جهان را, اسباب بازی, از جمله iPad Pro, باید رفت از این طرح بارور روند. این مینی اپل است که هنوز هم بهترین قرص است که شما می توانید برای اندازه آن است. این ارائه می دهد عملکرد سریع مایع, نرم افزار و یک صفحه نمایش زرق و برق دار. آن را نیز مقرون به صرفه ترین گزینه در اپل tablet صف. در حال حاضر شما می توانید خرید iPad Mini با 64GB حافظه در بهترین خرید برای 330 $به جای $400 – بزرگ 70 دلار پس انداز.

با وجود عدم لبه-به-لبه صفحه نمایش آی پد مینی با صفحه نمایش شبکیه چشم با 2,048 x 1,536 وضوح به نظر می رسد بزرگ با تیز جزئیات و رنگ پر جنب و جوش و تصاویر به نظر می رسد کاملا طبیعی به لطف اپل و تن درست فن آوری است. دکمه صفحه اصلی در زیر نیز به عنوان Touch ID قفل و آن را بسیار پاسخگو حتی برای کاربران که در حال حاضر عادت به راحتی از چهره ID. این قرص با همان تراشه است که در داخل اپل آخرین اپل — این A12 Bionic پردازنده است که هنوز هم یکی از سریعترین پردازنده های موبایل در بازار است. آن را نمی خواهد انجام دهد و همچنین به عنوان آخرین iPad Pro را A12X Bionic تراشه, اما آن را هنوز هم تحت سریع. اگر شما به دنبال به انجام برخی از نور کار ویرایش در نرم افزار Adobe Photoshop و یا برتر عجله شما نمی خواهد هر گونه مشکلات روبرو می شوند اگر چه صفحه نمایش کوچک ممکن است یک موضوع است.

متاسفانه iPad Mini فاقد صفحه کلید هوشمند, پشتیبانی, که بدان معنی است که شما نیاز به خرید یک صفحه کلید شخص ثالث مورد (یا جدا کردن صفحه کلید بلوتوث) اگر شما می خواهید به استفاده از آن برای نوشتن. حداقل آن را در حال حاضر پشتیبانی از نسل اول اپل مداد که قبلا تنها سازگار با iPad Pro (دوم-gen باقی مانده است منحصر به فرد با iPad Pro). این باعث می شود که آی پد مینی برای کار (و یا آموزش) و بازی.

با کوچک 7.9 اینچ صفحه نمایش و وزن محصول فقط 0.66 پوند iPad Mini است ایده آل برای کسانی که زیاد مسافرت و نمی خواهم دست خود را به رشد خسته از با استفاده طولانی مدت. یکی برای $330 در بهترین خرید امروز.

اپل دیده بان سری 5 — از 384 دلار

بصری وجود دارد چیزی است که مجموعه سازمان دیده بان اپل سری 5 به غیر از سلف خود سری 4. آن را هنوز هم ورزش همان مربع طراحی و دیجیتال تاج سیستم کنترل. مورد آن ساخته شده است 100% قابل بازیافت آلومینیوم (مناسب برای محیط زیست آگاه) هر چند آن را نیز می آید در تیتانیوم ضد زنگ و سرامیک اگر شما پول را به ریخت و پاش با یک مورد اندازه یا 44mm یا 40mm. انحنا و ارگونومیک آن را کوچک و سبک به اندازه کافی اجازه دهید به شما احساس می کنید مانند شما در حال پوشیدن آن و آن را نمی خواهد بر روی پیراهن خود کاف.

بزرگترین تفاوت بین سری 5 و قبلی اپل دیده بان تکرار آن همیشه بر روی صفحه نمایش. آن را همیشه نشان می دهد و شما دیگر نیازی به بالا بردن مچ دست خود را به منظور بیدار کردن صفحه نمایش است. این صدا ممکن است کمی احمقانه و بی اهمیت اما نیاز به بالا بردن دست های خود را کاملا unsubtly چیزی است که شما همیشه می خواهید راحت انجام بنابراین ما درک اندکی ارتقا دهید. تمرین آمار نیز بلافاصله نشان داده شده است به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به ورزش. برای مثال آیا برخی از فشار یو پی اس و پخش به طور خودکار به صفحه نمایش مربوط به معیارهای. وجود دارد مقدار زیادی از تماشای چهره به از را انتخاب کنید با طرح های است که طیف وسیعی از ظریف به دمدمی. و اگر شما در حال فکر کردن است که همیشه بر روی صفحه نمایش را جدی تلفات در عمر باتری اخم نکنید. آن را ممکن است برای یک روز کامل و یک نیمه از یک شارژ. شارژ یک ساعت طول می کشد.

سری 5 همچنین دارای یک قطب نمای داخلی حتی قوی تر S5 پردازنده بسیار بزرگتر ظرفیت ذخیره سازی. رابط کاربری ساده و سرگرم کننده برای استفاده است. با استفاده از دیجیتال تاج به زوم در داخل و خارج از نرم افزار صفحه نمایش بزرگ است و بازخورد لمسی را فراهم می کند تحت لامسه تجربه. همه خود را پایه تناسب اندام-پیگیری نیازهای تحت پوشش به همراه چند. آن طول می کشد مراقبت از مراحل کالری, ساعتی جنبش آرامش VO2 Max data, ساعت صرف ایستاده و پیگیری تمرین برای طیف وسیعی از ورزش از جمله شنا و دوچرخه سواری و حتی دسته بیشتر غیر معمول فعالیت هایی مانند یوگا و بیضوی آموزش.

احتمالا مهم ترین سلامت, ویژگی های سری 5 خود را نوار قلب (ECG) مانیتور که معرفی شد برای اولین بار در سری 4. این دقیقا یک مانیتور ضربان قلب — است که مفید برای تناسب اندام ردیابی و همچنین برای اهداف پزشکی — اما در عوض طراحی شده است برای استفاده از زمانی که شما احساس می کنید یک بی نظمی در ضربان قلب خود را. داشتن آن وجود دارد را ارائه صلح از ذهن به هر کسی که با نگرانی بیش از ضربان قلب نامنظم به عنوان آن را به ارسال هشدار از طریق اگر یک شناسایی شده است.

اپل دیده بان سری 5 است که تقریبا کامل است و بهترین ساعت هوشمند است که شما می توانید خرید در حال حاضر. می توانید آن را در خرید بهترین شروع در $384.

اپل دیده بان سری 5 (40mm) با Sport Band — 384 دلار بود $399:

اپل دیده بان سری 5 (44) با Sport Band — $414 شد $429:

iPad Pro — از $800

اگر شما به دنبال چیزی قدرتمند به جای لپ تاپ خود را, نگاهی به iPad Pro, انتخاب ما برای بهترین قرص سال 2020 است. آن را تا مقدار زیادی برای رفتن آن از جمله افت مرده زرق و برق دار روی صفحه نمایش گوشیها باریک ناهنجاری و تقریبا دسکتاپ درجه عملکرد (اگر چه این مدل نیست با نام تجاری جدید).

این تبلت در دو اندازه; 11-اینچ مدل و عظیم 12.9 اینچ مدل. به طور طبیعی بزرگتر iPad Pro هزینه بیشتر اما این در اصل همان به عنوان یک کوچکتر در زیر هود (همان پردازنده, مشخصات, عمر باتری, و غیره.). اگر چه آن را سنگین ما با عشق با استفاده از آن برای نقاشی و تماشای فیلم. در حال حاضر شما می توانید 11-inch, iPad Pro در بهترین خرید برای $800 به جای آن از حد معمول $950. 12-inch نسخه هزینه 100 دلار بیشتر است.

ظاهر-عاقل اپل نرم افزار را نگه می دارد تا با طراحی فعلی روند دیده می شود در بسیاری از دستگاه های الکترونیکی. IPad Pro را ناهنجاری باریک و متقارن است. اگر چه آن را احساس عظیم آن است که بسیار سبک وزن و به اندازه کافی برای استفاده با یک دست (تقریبا). درست مثل آیفون X دکمه صفحه اصلی در حال حاضر از دست رفته است. باز کردن قفل صفحه نمایش است که از طریق چهره ID و شما را مجبور به حرکت به رابط کاربری از طریق کشیدن و حرکات. در جهت عمودی شما پیدا کردن دکمه پاور و کلید ولوم در لبه سمت راست. متاسفانه درست مثل آخرین آیفون, این یکی ندارد یک جک صوتی.

آن شبکیه چشم صفحه نمایش LED دارای یک 2,388 x 1,668-پیکسل رزولوشن و نفس گیر است. تصاویر نگاه فوق العاده تیز و رنگ های پر جنب و جوش هستند و آن را مقدار زیادی روشن حتی زمانی که خارج از منزل. در حالی که سیاه پوستان نیست, به عنوان عمیق به عنوان صفحه نمایش OLED بر روی آی فون XS, آن را هنوز هم فوقالعاده زرق و برق دار. این پشتیبانی از HDR محتوا و 120 هرتز صفحه نمایش نرخ تجدید بنابراین تماشای ویدئوها و کار بر روی این تبلت انفجار مطلق است. عمر باتری یکی از قوی آن مناسب. در یک شارژ iPad Pro می توانید به راحتی آخرین به روز کامل با استفاده معمولی.

IPad Pro یک اسب بارکش از دستگاه های قابل حمل. آن است که توسط قدرتمند A12X Bionic پردازنده. بازی گرافیکی خواستار iPad Pro بازی سریع و سیال و اپل حتی ادعا می کند که تراشه می تواند روند گرافیکی ورودی به طور موثر تر از ایکس باکس یکی. چند وظیفه ای نیز نبود یک موضوع به عنوان iPad Pro می توانید ماهرانه رسیدگی سنگین و برنامه های مانند فتوشاپ با سهولت نسبی. در حالی که شما ممکن است هنوز هم می خواهید یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ برای اجرای دیگر برنامه های اپل, نرم افزار بهتر است برای حرفه ای ها در مقایسه با آی پد مینی اپل, و آی پد Air.

11-inch, iPad Pro — 800 دلار بود $950:

12.9 اینچی iPad Pro — 900 دلار شد 1000 $در:

13-inch MacBook Air — 900 دلار بود $1,100

MacBook Air 2020 display
لوقا Larsen / Digital Trends

مک بوک ایر است که در حال حاضر نازک تر و سبک تر از همیشه, هنوز, هنوز هم دارای همان قدرت و کیفیت ساخت خوب معمولی از دستگاه های اپل. امروز هر چند وجود دارد دیگر مک بوک ها و لپ تاپ ها وجود دارد که نازک تر و سبک تر است. حتی اگر آن را به قهرمان ورزشکار پروزن دیگر مک بوک ایر هنوز هم دارای کیفیت ساخت عالی به لطف دوستدار محیط زیست شاسی آلومینیومی. این یکی براق به دنبال لپ تاپ با همان پاک کردن زیبایی به عنوان بقیه از آن مک بوک قوم و خویش. این نسخه از مک بوک ایر به طور معمول قیمت برای $1,100 اما در حال حاضر شما می توانید آن را خرید در بهترین خرید برای $900 — بزرگ $200 ،

مک بوک ایر به نظر می رسد تقریبا دقیقا مانند قبلی است با چند قابل توجه سخت افزار و نرم افزار ارتقاء. این نسخه مجهز به یک صاعقه 2 پورت و دو USB 3 پورت; این یکی دو صاعقه 3 (USB-C) پورت به جای. اگر چه هر دو مدل 13 اینچ LED-دارای نور پس زمینه صفحه نمایش جدید مک بوک ایر را با صفحه نمایش بیشتر بهبود یافته اپل و تن درست فن آوری است. صفحه نمایش در حال حاضر دارای قدرت انطباق با محیط زیست خود را به نور محیط را به تصاویر به نظر می رسد طبیعی تر با رنگ های دقیق که نمی اشباع. این بهترین نمایش ما مواجه می شوند بر روی مک بوک, هر چند (که افتخار می رود به MacBook Pro) از آن نمی به عنوان روشن به عنوان ما برای امیدوار, اما آن را هنوز هم به نظر می رسد فوق العاده است.

کار کردن در کنار یک پردازنده Intel i5 processor این مک بوک ایر دارای 8GB حافظه RAM و 128 GB حافظه داخلی. این ثابت سریع و خوب انجام شده که وظیفه عادی روزانه گردش کار مثل جریان فیلم, کار در فتوشاپ پردازش کلمه و مرور وب است. ما اما متوجه یک بیت از یک رکود زمانی که ما تا به حال چندین مرورگر, نرم افزار و برنامه های باز به طور همزمان اما نه به اندازه کافی به افزایش نگرانی است.

مک بوک ایر می تواند تا هشت ساعت با نور مرور وب است. در حالی که دقیقا یک بد شماره می افتد که به خوبی از Huawei MateBook X Pro که موفق 9.5 ساعت در تست ما.

اگر شما مصمم به خرید یک مک بوک اما نمی خواهم به پوسته از پول بیش از حد و سپس مک بوک ایر است برای شما. این گرد و قابل حمل لپ تاپ که دارای یک عملکرد جامد و حق بیمه کیفیت ساخت.

13-inch MacBook Pro با لمس نوار — $1,200 شد $1,300

13.3-inch MacBook Pro یک چیزی از زیبایی باقی می ماند و لوکس ترین لپ تاپ وجود دارد. آن را محکم به عنوان یک سنگ و ویژگی های تمام آلومینیومی unibody که فاقد هر گونه درز قابل مشاهده است گذشته از آن در پایین است. وجود دارد کاملا چند چیز است که ما جلوگیری از به طور کامل آن را توصیه می. اگر چه آن را به رخ کشیدن صفحه نمایش فوق العاده و ردیف بالا پردازنده و عملکرد هارد دیسک خود را خسته کننده عدم بنادر و بدون زرق و برق صفحه کلید نیاز به ثابت. در حال حاضر 13.3-inch MacBook Pro with 7-gen Intel Core i5 processor در دسترس است بهترین خرید برای 100 دلار پایین تر از قیمت معمول. آن را دریافت کنید $1,200 به جای $1,300.

بیایید شروع با چیزهای خوب. مک بوک طرفدار با شبکیه چشم صفحه نمایش فوق العاده است. مباهات یک پیکسل رزولوشن 2,560 × 1600 در صفحه نمایش است که نه تنها کیفیت فوق العاده بالا بلکه مسخره رنگارنگ و غنی در مقابل. با حداکثر روشنایی 548 لوکس, مهم نیست که اگر شما در حال رفتن به استفاده از این در درخشان ترین در این سیاره — شما ملزم به دیدن همه چیز است. تصاویر نگاه بسیار واقع بینانه و رنگ ها فوق العاده هستند با تشکر از تن درست فن آوری است. در نهایت نسبت کنتراست عالی است. مک بوک Pro می توانید تحویل کامل سیاه در کنار سفید از سفید پوستان بدون مشکل.

ما همچنین لازم نیست که هر گونه شکایت عمده هنگامی که آن را به عملکرد می آید. ما در پردازنده و هارد دیسک تست مک بوک Pro قادر به برجسته اعداد است که در میان بهترین ما تا کنون مواجه می شوند. این لپ تاپ نیست برای بازی. گرافیکی خواستار بازی مانند تمدن ششم زد ضعیف با تعداد زیادی از اشکالات. ما را سرزنش گرافیک یکپارچه اینتل تراشه و اپل OpenGL پشتیبانی که نبوده است به روز رسانی به طور قابل توجهی برای سال.

حتی اگر ما فوق العاده خوشحال است که مک بوک طرفدار هنوز هم دارای یک جک هدفون اپل تصمیم گرفت که USB-C و صاعقه 3 آینده است و در حال غرق هر پورت دیگر. بله USB-C است که همه شما را دو در هر طرف به صورت یک مجموع از چهار. اگر چه به سادگی از پورت های انتخاب کند که برخی از مزایای (هر پورت یک پورت شارژ بنابراین شما می توانید با اتصال به دیوار آداپتور به هر کدام که راحت تر است), شما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از آداپتور برای هر محیطی دیگر شما در حال برنامه ریزی برای وصل کنید. می خواهید به استفاده از یک صفحه نمایش خارجی? شما نیاز به یک آداپتور. دیسک سخت خارجی ؟ آداپتور. سیمی ورودی از هر نوع ؟ آداپتور. اترنت? آداپتور. کارت SD ؟ آداپتور. بزرگترین جرم و جنایت از همه است ؟ شما حتی نمی توانید پلاگین آی فون به آن را بدون خرید یک آداپتور.

صفحه کلید نیز بسیار خوب است. در حالی که آن را قطعا بهبود بیش از MacBook Pros با تشکر بهبود سفر های کلیدی آن همچنان به رنج می برند سفت ناگهانی bottoming عمل است که می تواند طولانی تایپ جلسات خسته کننده.

این MacBook Pro شامل لمس نوار (واحد که اصلا این ویژگی تمایل به ارزان تر) اما صادقانه بسیار مفید است. آن را به نگاه, و, که در مورد آن. بله, آن را فراهم می کند یک راه سریع برای حرکت از طریق لیست و نیز می تواند مفید باشد اگر شما می خواهم به حرکت از طریق یک ویدیو, اما از آن است که محدود اندازه آن است. مینیاتوری محتوای پیش نمایش آن را نمایش مفید هستند اما آنقدر کوچک است که اغلب سخت به بگویید زبانه جدا حتی با فقط سه یا چهار باز است. باز کردن و حتی بیشتر زبانه ارائه هر یک از آنها غیر ممکن است به ضربه بزنید. متاسفانه این نه تنها بسیار انتگرال به مک بوک تجربه.

با وجود آن نقص سخت خود را برای بی اعتبار ساختن 13.3-inch MacBook Pro باور نکردنی کیفیت ساخت رعد و برق-عملکرد سریع و صفحه نمایش خیره کننده. آن را دریافت کنید $1200 در بهترین خرید امروز.

به دنبال بیشتر ؟ سر را به ما تخفیف توپی برای عالی تر معاملات بر روی محصولات اپل از جمله آی پد معاملات مک بوک معاملات آی فون, آی, معاملات, اپل دیده بان در معاملات و AirPod می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

  • اپل معاملات: صرفه جویی در دیده بان اپل ، iPad و iPad Pro و MacBook Air
  • اپل تخفیف: تخفیف های بزرگ در AirPods, iPad Mini, iPad Pro و MacBook Air
  • اپل تخفیف: تخفیف عظیم در iPad, iPad Pro و MacBook Air
  • اپل تخفیف: تخفیف در AirPods, iPad, iPad Pro, MacBook Air و MacBook Pro
  • بهترین خرید, تخفیف, iPad Pro, MacBook Air و Surface Pro 7

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>