اپل همچنان شکستن تا با چین به عنوان Foxconn قصد دارد از 1 میلیارد دلار در هند سرمایه گذاری

اپل تصمیم به حرکت تولید از چین به تایوان بر اساس تامین کننده Foxconn گزارش شده است که برنامه ریزی سرمایه گذاری قابل توجهی در آی فون مونتاژ کارخانه در جنوب هند است.

سرمایه گذاری است گفت: به ارزش تا $1 میلیارد دلار گزارش رویترز با استناد به دو منابع بی نام با آگاهی از این موضوع است. این بخشی از اپل تغییر تولید از چین به کشورهای دیگر با توجه به تجارت تنش میان واشنگتن و پکن و COVID-19 بیماری همه گیر.

“قوی وجود دارد درخواست از اپل به مشتریان خود را به حرکت بخشی از آیفون تولید از چین” یکی از این منابع به رویترز گفت.

Foxconn سرمایه گذاری به Sriperumbudur گیاه کشش بیش از سه سال گفت: منبع دوم. این گیاه که باعث می شود آی فون XR نیز از دیگر مدل های آیفون با توجه به منابع.

تنها 1% از فروش گوشی های هوشمند در هند برای آی فون به عنوان هزینه های بالای آن باعث می شود آن را یک نماد وضعیت در جهان دومین گوشی های هوشمند بازار است. تولید بیشتر اپل در این کشور کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های خود را به اپل نمی خواهد که به فاکتور مالیات واردات به برچسب قیمت با توجه به انتخاب.

روندهای دیجیتال رسیده به Foxconn برای تایید سرمایه گذاری برنامه ریزی شده و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

COVID-19 و تاثیر آن بر اپل

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در ماه مارس گفت که او مطمئن است که COVID-19 همه گیر نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد این شرکت در دراز مدت است که آن را یاد گرفته است از تجربیات خود در چین که در آن زنجیره تامین و کارخانه ها تحت تاثیر قرار گرفتند. این منجر به بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اپل قادر به تولید در مسیر برگشت که از ماه با آی فون 12 رود هنوز راه اندازی در عرض معمول سپتامبر بازه زمانی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>