اپل تایید آن جدید اپل به تعویق خواهد افتاد با چند هفته’

Apple iPhone SE
کریس Velazco/Engadget

برای سال مردم شده است خرید نام تجاری جدید اپل در ماه سپتامبر به طور معمول هفته پس از ترشح کنفرانس مطبوعاتی اپل را به شکل حلقه ستاد. پس از این سال است. در طول مرسوم پست-درآمد کنفرانس تلفنی Luca Maestri — شرکت رئیس امور مالی — تایید کرد که اپل جدید اپل خواهد بود ورود دیرتر از حد معمول است.

“همانطور که می دانید در سال گذشته ما شروع به فروش جدید اپل در اواخر ماه سپتامبر” Maestri گفت. “این سال ما پروژه عرضه در دسترس خواهد بود چند هفته بعد.”

شایعات تاخیر در آی فون راه اندازی شده اند ساخت دور ماه در حال حاضر و این ایده از تاخیر یک افزایش قابل توجهی را در روز دیگر بعد از کوالکام منتشر شده خود را در سه ماهه درآمد. این chipmaker گفت: این انتظار 5G دستگاه های فروش خود در ماه سپتامبر سه ماهه به دلیل ناشناس مشتری مجبور شد برای به تاخیر انداختن یک “جهانی 5G گوشی راه اندازی.” با توجه به کلی نظم اپل راه اندازی برنامه های این واقعیت است که کوالکام متعهد به کمک به اپل راه اندازی اولین 5G آی فون و راه اندازی قریب الوقوع از رقیب دستگاه های مانند توجه داشته باشید کهکشان 20 و اعلام امروز احساس بسیار شبیه یک نتیجه گیری.

حتی با این شفافیت بیشتر اپل آی فون راه اندازی پنجره هنوز هم احساس می کند غیر منتظره ای مبهم — prognosticators برآورد که اپل نمی خواهد, انتشار جدیدترین گوشی های هوشمند تا ماه نوامبر یا دسامبر. در حالی که هنوز هم ممکن است درست باشد — که می داند چه “چند” به معنی در این مورد — Maestri زبان به وضوح به معنای نشان می دهد خفیف تر به تاخیر بیاندازد.

در این مقاله: اپل, آی فون, آی فون, 12, آیفون, تاخیر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de