اپل کارت جدید وب سایت پورتال شما اجازه می دهد به پرداخت تعادل خود را بر روی یک کامپیوتر

Apple Card

اپل

شما دیگر باید به طور کامل وابسته به کیف پول برنامه برای اپل خود را معاملات کارت. غول فن آوری راه اندازی کرده است یک وب پورتال برای کارت های اعتباری خود را دادن به شما یک راه برای پرداخت تعادل خود را آنلاین حتی اگر شما لازم نیست و یا از دست داده اند و دسترسی به گوشی خود را. بدون نیاز به تماس Goldman Sach است دیگر.

در علاوه بر این به ارائه یک راه برای مشاهده و پرداخت تعادل خود را بر روی دسکتاپ یا لپ تاپ, پورتال نیز خود را نشان می دهد اعتبار موجود و به شما اجازه دانلود اظهارات قبلی به عنوان فایلهای Pdf. بیشتر, آن را به شما می دهد یک راه سریع برای راه اندازی پرداخت های برنامه ریزی شده برای لینک کردن و یا حذف متصل به حساب های بانکی و همچنین برای تماس با پشتیبانی.

به عنوان 9to5Mac , یادداشت ها, این اولین بار اپل است که به شما دسترسی به اطلاعات کارت اعتباری خارج از برنامه کیف پول. بسیاری از کاربران درخواست شده است برای یک وب پورتال از اپل کارت راه اندازی در سال گذشته با فن آوری های غول پیکر شعار آن را به عنوان یک کارت اعتباری مدرن است که شما می توانید با استفاده از پرداخت با تلفن خود را — که ندارد هزینه و نقدی روزانه برنامه که فورا اجازه می دهد تا شما را به استفاده از پول شما به عقب بر گردیم. شما می توانید ورود به اپل کارت وب سایت در حال حاضر با استفاده از ID اپل مرتبط با کارت خود را.

در این مقاله: اپل, اپل, کارت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de