اپل اقدام به خرید یک هوش مصنوعی راه اندازی برای بهبود Siri داده

Using an Apple iPhone 11 at a table
کریس Schodt/Engadget

اپل است که در ادامه آن رشته هوش مصنوعی راه اندازی ادغام این زمان برای بهبود Siri عملکرد. این شرکت تایید کرده است به ایسنا که آن را به تازگی به دست آورد Inductiv یک واترلو انتاریو, کانادا-بر اساس شرکت است که با استفاده از هوش مصنوعی به داده های صحیح — که به نوبه خود باعث بهبود یادگیری ماشین. شرکت نمی استادانه درست شده در برنامه های خود و با تکیه بر استاندارد آن پاسخ که آن را “کوچکتر اقدام به خرید شرکت های فن آوری از زمان به زمان” اما سیری به نظر می رسد تمرکز.

آی فون ساز به نظر می رسد تمرکز بر روی بهبود آن دستیار صوتی را در درک که از اواخر اخیرا دستیابی به Voysis به افزایش درک زبان. تمیز کننده داده خواهد یک راه طولانی به سوی این هدف با کاهش شانس است که زباله اطلاعات دچار سردرگمی سیری.

اپل مشخص شده است به ارتقاء سیری در سالهای اخیر ساخته شده و امواج هنگامی که آن را به استخدام گوگل سابق AI رهبر جان Giannandrea که با ارتقا در ذهن است. با که گفت, ممکن است در حالی که قبل از Giannandrea به دست آورد و راه اندازی مانند Inductiv نشان دهد آنچه را که آنها قصد انجام دهید. اپل شده است و به تدریج نورد بیشتر AI به محصولات خود را از طریق ویژگی های عمیق Fusion اما سیری هنوز راه برای رفتن قبل از آن به طور کامل در رقابت با امثال آمازون الکسا یا گوگل دستیار.

در این مقاله: اپل Inductiv, کسب و کار, کسب, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, یادگیری ماشین, سیری دستیار صوتی آیفون, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>