اپل می پرسد خرده فروشی کارکنان به کار از راه دور به همه گیر می غرند در

اپل درخواست برخی از خرده فروشی کارکنان به محل کار از خانه به عنوان coronavirus همه گیر باعث می شود که در جریان بسته شدن بسیاری از فروشگاه های آن است.

غول فن آوری بسته همه از آن رسانه های خارج از چین در اواسط ماه مارس به عنوان همه گیر بدتر شده است. در اوایل ماه مه از آن آغاز شده به طور آزمایشی بازگشایی برخی از سایت های خود اما اخیرا در ایالات متحده خوشه در COVID-19 موارد مجبور به شرکت دوباره در برخی از فروشگاه های خود را در تلاش خود را برای محافظت از کارکنان و کمک به سرعت گسترش ویروس.

نگران آن است که برخی از مشتریان شروع به تجربه طولانی کردن زمان انتظار برای کمک به محلی فروشگاه اپل بسته است Deirdre اوبراین اپل, معاون ارشد رئیس جمهور از خرده فروشی و مردم در حال حاضر درخواست کسانی که کار در فروشگاه که در حال حاضر بسته به محل کار از خانه با ارائه آنلاین و تلفن کمک برای مشتریان علاقه مند به خرید برای محصولات خود و یا نیاز به پشتیبانی در مورد اپل-مرتبط با موضوع با توجه به بلومبرگ گزارش روز دوشنبه, جولای 13.

در یک پیام ویدئویی ارسال شده به خرده فروشی کارکنان بیش از آخر هفته اوبراین گفت: “اگر فروشگاه شما بسته است, لطفا ثبت نام, برای خرده فروشی در خانه, لطفا بحث را به مدیر خود را از آنجا که ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما تغییر تیم ما به خوش آمد می گوید مشتریان خود از راه دور در این زمان است.”

و اشاره کرد که برخی از مشتریان پایدار “قابل توجهی” صبر کنید بار اوبراین گفت این بود “نه تجربه ای که ما می خواهیم به مشتریان” و اضافه کرد که این شرکت می خواهد برای اطمینان از آن می تواند به ارائه کمک موثر “در طول این زمان بسیار چالش برانگیز” با بسیاری از مردم “واقعا وابسته به دستگاه های خود را به خصوص در حال حاضر.”

اجرایی اضافه شده است که با توجه به شرایط فعلی با توجه به همه گیر “ما ممکن است نیاز به کار از راه دور برای برخی از زمان.”

بیش از 90 اپل خرده فروشی 291 فروشگاه ها در ایالات متحده در حال حاضر بسته به علت فقر و شیوع کروناویروس در سراسر کشور است. فروشگاه های که قادر به ادامه عامل معرفی شده اند یک دسته از روش های جدید برای حفظ کارکنان و مشتریان امن از عفونت ممکن است. اقدامات عبارتند از: درجه حرارت چک در درب, ماسک صورت برای مشتریان و کارکنان به طور منظم تمیز کردن نمایش دستگاه و محدودیت در تعداد بازدید کنندگان در هر زمان.

در مورد آن کارمندان اپل اخیرا گفته است که این انتظار از راه دور کار را به ادامه برای بسیاری از کارکنان خود را در شمال امریکا حداقل تا پایان این سال هر چند آن را در ادامه نگاهی به وضعیت در محل-توسط-اساس محل.

روندهای دیجیتال رسیده به اپل برای کسب اطلاعات بیشتر در استراتژی خود را برای بازگشایی آن در فروشگاه های خرده فروشی و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de