اپل AirPods Pro نقد و بررسی: بهترین جوانه

apple airpods pro review db 18

اپل Airpods Pro

“تکان دهنده خوب AirPods Pro یک پیروزی بزرگ برای اپل.”

  • روشن, جذاب, صدا
  • بسیار عالی با قابلیت حذف نویز
  • راحت
  • برتر کیفیت تماس
  • شارژ بی سیم موردی
  • سوال در دراز مدت عمر باتری
MSRP $249.99

این بود بررسی آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال A/V تحریریه نیک دارد در 6/5/2020.

من نمی توانم به یاد بیاورید آخرین باری که یک محصول اپل رفت از معتبر شایعه به محصول در قفسه در کمتر از سه هفته اما این چیزی است که اتفاق افتاده است با جدید AirPods Pro.

هنگامی که اپل تایید وجود آنها مناسب خود نام و تاریخ ورود بسیاری از ما در فن آوری و رسانه ها گرفتار شده بودند توسط تعجب. در عین حال در اینجا ما هستند. شما می توانید در حال حاضر خرید AirPods Pro — جدید, در گوش, نسخه بی سیم جوانه با سر و صدا فعال-لغو — برای $250.

انتظار نداشتم خیلی از AirPods نرم افزار های دیگر از این واقعیت است که آنها را تقریبا به طور قطع پرواز کردن قفسه. استاندارد اپل AirPods هرگز مرا تحت تاثیر قرار داد هر چند من اعتراف من درک می کنم که چرا ده ها میلیون نفر از مردم از آنها استفاده کنید. AirPods به عنوان یک ابزار ارتباطی آنها به عنوان یک راه برای گوش دادن به موسیقی و فیلم. اما در کمال تعجب من اپل یک مشروع عالی جفت جوانه اینجا.

هنوز هم یاد تنها کوچکتر

اپل نشده رها شده آن گلف توپ را روی گوه طراحی برای AirPods Pro — سه راهی است فقط کمی کوتاه تر در حال حاضر. به جای انتخاب کردن برای یک دیسک بزرگ و یا بیضی شکل که ما را با بسیاری از رقابت های بی سیم جوانه های AirPods نرم افزار ارائه مطلب پنهانی زیبایی از خود را غیر حرفه ای هستند. آن را دوست دارم یا از آن متنفرم طراحی تبدیل شده است یاد شده و حتی یک نوع نشان افتخار برای اپل وفادار.

کوتاه تر و بنیادی را افزایش می دهد من تنها نگرانی واقعی. عمر باتری. ما می دانیم که باتری نیست تعویض و هر چند اپل به ارائه “خدمات باتری” گزینه ای برای آن AirPods آن را به مقدار اندکی تخفیف در یک جفت با نام تجاری جدید جوانه.

که در حال حاضر یک مشکل زمانی که از عمر فوق العاده کوچک ماکارونی شکل باتری در استاندارد AirPods محدود به 2 تا 3 سال شارژ چرخه. با AirPods Pro, من از ترس این مسئله ممکن است بدتر از باتری است که لزوما کوچکتر است.

این نرم افزار دارای شبیه عملکرد باتری استاندارد AirPods مشکلات ناسازگار بودن با حدود 4.5 تا 5 ساعت زمان گوش دادن و/یا 3.5 ساعت از زمان تماس در هر شارژ با بیش از 24 ساعت از ظرفیت شارژ خود را که از شامل شارژ بی سیم مورد (شارژ بی سیم مورد ارتقاء به استاندارد AirPods). باتری بار تاکنون مطرح شده اما با گزینه های مانند سونی WF-SP800N ارائه نه ساعت با سر و صدا لغو فعال و 13 ساعت پخش بدون ANC.

در اینجا یک نکته برای تو

گذشته از این کوتاه تر بنیادی بارز ترین بصری تغییر به AirPods راهکار علاوه بر این از یک سیلیکون eartip.

به جای نشستن در خارج از گوش خود را و فریاد آنها را از طریق درب اجازه می دهد مقدار زیادی از دیگر خارج از سر و صدا در AirPods Pro اتخاذ یک در گوش طراحی کرده است که آنها را مهر و موم تا ورود به کانال گوش و پخش مستقیم صدا به پایین راهرو به پرده صماخ است. این مهر و موم ضروری است برای مسدود کردن سر و صدا و به عنوان یک پاداش ارائه بهتر پاسخ باس.

این AirPods Pro آمده با سه مجموعه از سیلیکون eartips — بدون رعایت فوم مردمی ببخشید — اما این عادی نیست eartips. به جای (سختی) کشویی بر روی یک کمی nubbin به عنوان بسیاری دیگر در گوش جوانه نیاز به AirPods Pro tips ضربه محکم و ناگهانی با یک کلیک کنید رضایت بخش است که هر دو راحت تر به مبادله و فقط به عنوان امن به بیشتر های معمولی طراحی شده است.

سیری همیشه گوش دادن

همانطور که انتظار می رود Siri بر روی عرشه برای کاربران iOS به طور مداوم برای گوش دادن دستورات صوتی مانند “تماس مادر” “مکث موسیقی”, “چگونه می توانم به ورزشگاه” و مورد علاقه شخصی من, “روباه چه می گویند؟”

این امر می تواند مناسب تر برای تماس با این ‘گرفتن کنترل” یا شاید ” گرفتن کنترل.’

اگر شما می خواهید برای کنترل پخش موسیقی, پاسخ به یک تماس و یا به نوبه خود حذف نویز و بدون صحبت کردن یک کلمه یا کشیدن گوشی خود را از جیب شما شما می توانید با استفاده از کنترل های لمسی ساخته شده است به هر یک از دو earbud سرچشمه می گیرد. این امر می تواند مناسب تر به این “گرفتن کنترل” و یا شاید “گرفتن کنترل” از آنجا که شما باید درک و فشار ناشی.

اگر شما یک کاربر اندروید هستید و می خواهید تماس بگیرید تا گوگل دستیار شما می خواهید به سر به فروشگاه Google Play و دانلود یکی از بسیاری از برنامه های طراحی شده به AirPods کار بر روی یک تلفن آندروید به عنوان آنها را بر روی آی فون. اگر به جای شما به دنبال بومی گوگل دستیار, پشتیبانی, گوگل, پیکسل جوانه 2 به دنبال ارزش.

اجازه دهید آن را در یا خاموش کردن آن

در حال حاضر به عنوان شایع ترین فعال نویز در هدفون AirPods Pro ارائه گزینه به یکی از دو بسته سر و صدا کردن و یا اجازه دهید آن را همه در.

اپل تماس دومی ویژگی “شفافیت حالت” و آن را مناسب عنوان شده است. همانطور که ما به مورد با Beats Solo Pro صدا در لوله کشی از جهان خارج به طور شگفت انگیزی طبیعی — به عنوان نزدیک به فقط کشیدن و جوانه ها را به عنوان ما شنیده نشده است.

این بزرگ خواهد بود برای نگه داشتن زبانه ها در آن اتوبوس که در مورد به شما توده یونجه یا کاه پایین در تقاطع. من آرزو می کنم که ویژگی های قابل تنظیم به عنوان آن را در آمازون اکو جوانه جایی که من می توانید انتخاب کنید که چگونه بسیاری از جهان خارج به شماره گیری.

موثر تر از اپل شفافیت حالت این است که چگونه به خوبی آن نویز فن آوری کار می کند. من شوکه شده بود رک و پوست کنده. من تحت تاثیر قرار شده است با ضربه های تجاری از حذف نویز از اپل خریداری این شرکت پس انتظار نداشتم خیلی از AirPods Pro اما اپل برای اولین بار در حذف نویز فعال است سمت راست وجود دارد با سونی و بوز.

در واقع زمانی که من برای اولین بار تضعیف دوم AirPod Pro به گوش من (که فعال لغو سر و صدا — آن را خاموش هنگامی که یک جوانه حذف شده است) من تا به حال نگران کننده whooshing احساس من تجربه زمانی که من برای اولین بار قرار داده بوز QC 35II بسیاری از سال پیش. اثر بلافاصله قابل توجه و بسیار چشمگیر است.

من در مقایسه با AirPods Pro برای سونی WH-1000XM3 در هر محیط پر سر و صدا در دسترس به من — دفتر خیابان های شلوغ با اتوبوس در نور-راه آهن قطار و تقریبا در همه جا اما در هواپیما — و متوجه شد که سر و صدا لغو اثر بین این دو عملا غیر قابل تشخیص. من هنوز این شانس را به مقایسه AirPods Pro به بوز Soundsport اما من پیش بینی یک تجربه مشابه.

همچنین توجه داشته باشید در مورد کیفیت تماس. اپل Airpods Pro ضرب و شتم شلوار کردن از سونی WH-1000XM3 برای تماس های تلفنی. آنها نه تنها در رسیدگی به شرایط باد می وزد بهتر است, اما همه آنها, اما حذف نویز زمینه است. من ایستاده بود درست در کنار یک اتوبوس موتور در حین تماس و آن را تقریبا نامفهوم. بوز احتمالا بیرون آمدن با یک محصول جدید است که منجر به بسته در تماس با کیفیت اما AirPods Pro باید نگه دارید تا به خوبی برای بسیاری از کاربران است.

پاک کردن کامل و دقیق

فقط به عنوان من به عقب گرفته شد در چگونه بزرگ AirPods نرم افزار را حذف نویز من به همان اندازه تحت تاثیر قرار با کیفیت صدا. مطمئن, من سونیک مشخصات Sony WF-1000XM3 یا Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 در یک سر به سر مقایسه اما واقعیت این است که AirPods نرم افزار حتی در همان لیگ دوباره چیزی از یک شوک است.

کلاه اپل. شما انجام می شود خوب است.

من در نظر نمی AirPods Pro جمعیتی به فهیم ترین صوت, بنابراین من فکر می کنم اکثر صاحبان پیدا خواهد کرد کیفیت صدای قابل ملاحظه است. خریداران خواهد بود بیش از راضی است. اما واقعیت این است که AirPods طرفدار حل و فصل می توانید جزئیات کامل گرد باس است که به عنوان خوش الحان آن را به عنوان punchy, روشن, mids و قابل لمس پاسخ گذرا به رفتن با برخی از مزه سه برابر کردن قابل توجه است با توجه اپل را بدون زرق و برق تاریخچه در کیفیت صدا بخش.

کلاه اپل. شما انجام می شود خوب است.

ما را

اپل Airpods نرم افزار لازم نیست که برای مردم به خرید آنها. خود رابط کاربری ساده اطمینان صاحبان آیفون را درمان آنها را به عنوان پیش فرض. بنابراین این واقعیت که آنها بزرگ است و از همه بیشتر قابل توجه است. حتی صاحبان اندیشه ممکن است بخواهید به آنها نگاه کنید.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

فوق سونی WH-1000XM3 ارائه خواهد شد کمی برتر کیفیت صدا در قربانی تماس با کیفیت و جمع و جور فاکتور شکل. آمازون اکو جوانه بسیار کمتر گران است اما آنها اصلا صدا به عنوان خوب نیست به عنوان موثر در حذف نویز.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

بر اساس گزارش اصلی AirPods petering بعد از 2 -3 سال, من قصد دارم به حدس زدن AirPods Pro به مقصد به تجربه شکست باتری در حدود همان زمان.

گارانتی

این AirPods نرم افزار با یک سال محدود گارانتی در برابر نقص سازنده تنها — این پوشش نمی دهد هر گونه آسیب است. اضافه کردن AppleCare+ برای 29 دلار و شما خیلی بهتر حفاظت تا دو سال.

شما باید آن را خرید ؟

بله. اینها یک مجموعه بزرگ از جمع و جور و راحت و قابل ملاحظه ای موثر واقعی بی سیم از earbuds.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>