Response coordinator for the White House Coronavirus Task Force Deborah Birx speaks as US President Donald Trump listens during the daily briefing on Tuesday, April 21.

پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول جلسه توجیهی روزانه در روز شنبه, مارس 21.
عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادان اظهارات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده است که او بعدها ادعا کرد که “گفت sarcastically” بودند و در واقع جدی (به هیچ کس تعجب) بلکه فقط خود را شخصی “تفکرات” در مورد پتانسیل coronavirus درمان, با توجه به کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx. و او واقعا می خواهم ترجیح می دهند اگر هر کس فقط می تواند بسته تا در مورد همه چیز.

تبلیغات

“این مرا ناراحت می کند این است که هنوز هم در اخبار, چرخه, چون من فکر می کنم ما در حال از دست رفته در قطعات بزرگتر از آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان یک آمریکایی از مردم همچنان به محافظت از یک دیگر” Birx گفت: در سی ان ان مصاحبه یکشنبه. او به طور مشابه کاهش یافته است به محکوم کردن رئیس جمهور خطرناک نظرات در ظاهر در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

در حال حاضر هر کس که به تماشای این روزانه covid-19 جلسات تا به حال متوجه شده است که رئیس جمهور با استفاده از آنها به عنوان یک واحد فکر ورزش. او در حال حاضر bragged آنلاین در مورد چگونه آنها را در بیشتر بینندگان از فصل آخر لیسانس (حتی اگر این اعداد و ارقام از “عدم” نیویورک تایمز). حتی پس از آن را نگران کننده ای به دیدن چنین بالا رتبه بندی حرفه ای پزشکی به قدرتمند ترین شخصیت سیاسی در ملت برکت خود را به پرتاب کردن هر چه درمان ایده میآید به سر خود را در تلویزیون زندگی می کنند و در طول یک بیماری همه گیر ،

تبلیغات

در روز پنج شنبه نتایج حاصل از یک Department of Homeland Security مطالعه نشان داد که رمان coronavirus نمی آخرین طولانی در قطرات تنفسی تحت برخی شرایط محیطی و خانگی ضد عفونی کننده موثر در سرعت کشتن ویروس بر روی سطوح. این رهبری رئیس جمهور به انجام آنچه او بهترین کند: علنی اعلام افکار خود را در مورد او کاملا بی حد و حصر به بحث در مورد.

“من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

Reckitt Benckiser, که باعث می شود مواد ضد عفونی کننده Lysol و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به سرعت با صدور بیانیه هشدار دهنده مردم را به چشم پوشی رئیس جمهور پیشنهاد و به عنوان ضد عفونی کننده سمی هستند و می تواند خطرناک و حتی کشنده هنگامی که به درستی استفاده نمی شود. با توجه به Birx هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان نیست بنابراین راهنمایی های بسیار به عنوان آنها در حال انجام بحث و گفتگو در مورد امکان درمان برای یک بیماری است که تا کنون بیمار نزدیک به 1 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 54,000.

تبلیغات

“این گفت و گو او در بین DHS و دانشمندان خود را برای اطلاعاتی که او دریافت کرده بود و او در بحث” او با سی ان ان گفت. “ما روشن ساخته است و زمانی که او به من تبدیل شده من روشن ساخته است و او می دانست که آن را به عنوان یک درمان. و من فکر می کنم که نوع گفت و گو اتفاق خواهد افتاد.”

“به عنوان یک دانشمند و بهداشت عمومی رسمی و یک پژوهشگر گاهی اوقات من نگران که ما نمی دریافت اطلاعات به مردم آمریکا که آنها نیاز به زمانی که ما در ادامه به آوردن چیزی بود که از پنج شنبه شب.”

تبلیغات

بسیاری استدلال می کنند که نگرانی موجه است اما با توجه به این که رئیس جمهور قبلی “تفکرات” در حال حاضر ثابت شده خطرناک برای کسانی که آنها را به طور جدی و یا غلط تفسیر آنها. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ یکی دیگر از اثبات نشده درمان کلروکين به عنوان یک امکان “تغییر بازی” در این گیر یکی آریزونا زن و شوهر, مصرف, ماهی, مخزن, تمیز کننده, که شامل کلروکين فسفات به تلاش و مبارزه با ویروس منجر به مرگ و بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر