برنامه آهنگ های سلامت روان با مطالعه خود را استفاده از تلفن

Apple iPhone 11 Pro Max
کریس Velazco/Engadget

گوشی های هوشمند را در دست خود را ممکن است کلیدی برای اندازه گیری سلامت روانی خود را. محققان در دانشگاه Dalhousie توسعه یافته (از طریق CBC و Gizmodo) یک برنامه تلفن همراه PROSIT که می تواند تشخیص شرایط مانند اضطراب یا افسردگی بر اساس چگونه شما استفاده از تلفن خود را. این شامل به راحتی ردیابی ویژگی های مانند ورزش تماس فرکانس, پیام, تاریخ و موسیقی سلیقه اما همچنین شامل ظریف داده است. سرعت تایپ خود را و زور می اشاره در یک موقعیت احساسی, دولت, به عنوان مثال.

کاربران نیز خواست تا به رکورد 90-دوم کلیپ صوتی توصیف هیجان انگیز ترین بخش خود را در هفته و به خود گزارش احساسات خود را در یک مقیاس پنج نقطه.

حدود 300 نفر در حال حاضر در حال تست PROSIT تقریبا نیمی از آن در حال بيماران است.

قبل از اینکه شما بپرسید: دانشمندان به خوبی آگاه از نگرانی های حریم خصوصی درگیر در پیگیری بسیاری از چیزهایی که شما انجام آنلاین. استفاده از این برنامه نیاز به امضای فرم رضایت نامه و داده های ذخیره شده در یک مکان امن. شما بعید است برای دیدن بدون محدودیت استفاده به عنوان یک نتیجه, اگر فقط به این دلیل که بالقوه برای سرقت اطلاعات پروفایل بسیار واقعی است.

هنوز برنامه های شبیه به این می تواند مفید باشد برای پرداختن به سلامت روان. در حالی که PROSIT ارائه نمی دهد یک تصویر کامل از یک فرد سلامت روانی آن می تواند کمک روانشناسان پیگیری و درک بهتر بیماران خود را توسعه در خارج از جلسات مهم در طول یک بیماری همه گیر که بیماران ممکن است تنها دوره ای پزشکی از راه دور تماس. این می تواند منجر به بیشتر های هدفمند و موثر درمان حداقل برای آن دسته از بیماران که موافق به ردیابی می شود در وهله اول.

در این مقاله: Dalhousie University, PROSIT, سلامت روان, سلامت, پزشکی, نرم افزار, حریم خصوصی, علم, اندروید, iOS, آی فون, اضطراب, افسردگی, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>