شروع Apex افسانه‘ فصل 5 به تعویق خواهد افتاد اما در عین حال Respawn Entertainment در حال آماده سازی برای رول کردن محدود به زمان نبرد زره پوش رویداد.

نبرد زره پوش رویداد اجرا خواهد شد از مارس 28 مارس 12, از بین بردن نیاز به بازیکنان به تقلا هنگامی که آنها آمار زمین در جستجو برای زره پوش. تنها یک نوع از زره پوش در دسترس خواهد بود در طول این رویداد و بازیکنان خواهد شد در حال حاضر آن را مجهز از شروع, در علاوه بر این به یک P2020.

بازیکنان را پیدا خواهد کرد در هر زره در طول بازی هر چند سپر سلول و باتری هنوز هم در دسترس خواهد بود. سلاح البته هنوز هم یافت می شود در سراسر نقشه.

از مارس 28 مارس 2, بازیکنان خواهد بود مجهز به سطح 1 زره که خواهد شد به روز رسانی به سطح 2 زره پوش از مه 2 به 6 و سپس به سطح 3 زره ممکن است از 6 تا 9 مه. Respawn گفت که انتظار “بیرون کشیده شده دعوا” در این نقطه از این رویداد.

از مارس 9 مه 12, بازیکنان خواهد بود مجهز به Evo زره که معرفی شد در ماه گذشته در راس افسانه‘ سیستم نادیده گرفتن مجموعه رویداد. Evo زره شروع خواهد شد با حمایت معادل یک سطح 1 زره, اما آن را قوی تر به عنوان بازیکن مقابله آسیب بیشتر است. این به این معنی است که بازیکنان می خواهد برای رسیدن به دعوا اولیه به جای skulking در اطراف نقشه مگر اینکه آنها می خواهند برای ورود به مراحل نهایی از بازی با ضعیف زره پوش.

“نبرد زره پوش رویداد است که فقط یکی از راه های ما می رویم به شروع به آزمایش با هسته گیم پلی از Apex افسانهو ما هیجان زده به معرفی و حتی بیشتر تاب در فصل 5 و فراتر از آن” گفت: Respawn در این پست وبلاگ.

فصل 5 با تاخیر به مه 12

شروع Apex افسانه‘ فصل 5 بود نه تنها با تاخیر به مارس 12 به جای زره نبرد رویداد به عنوان Respawn گفت که فصل 4 تمدید شد یک هفته به بازیکنان زمان بیشتری برای باز کردن آیتم ها از جنگ عبور یا حرکت سطوح در رتبه بندی.

Respawn است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده هیچ تریلر یا اطلاعات در مورد فصل 5. اما, آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که افسانه های جدید خواهد بود لعبا که اعتقاد بر این بود که دختر کوچک در بازی فصل 4 تریلر راه اندازی — مگر اینکه Respawn تلاش به جلو و دیگری جعل.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت