این hitbox شده است یکی از جنبه های بحث برانگیز از Apex افسانهو لعبانبرد رویال تیرانداز آخرین شخصیت ظاهرا در امان نیست از آن.

بر خلاف دیگر نبرد رویال اکشن که تنها افتراق بین بازیکنان را از طریق لوازم آرایشی و بهداشتی ارتقاء Apex افسانه امکانات فهرستی از شخصیت هر کدام با مهارت های منحصر به فرد. اما این به این معنی است که افسانه های مختلف مدل های شخصیت و همچنین به عنوان های مختلف hitboxes مرتبط با آنها.

Wraith اتحاد خود را حفظ رتبه محبوبیت در راس افسانه تا حدودی با توجه به hitbox کوچکترین در این بازی که در ترکیب با مهارت های او باعث می شود او را بسیار گریزان هدف است. از سوی دیگر سوزاننده و جبل الطارق دو تا از بزرگترین افسانه ها در این بازی بود که با توجه به غنی منفعل توانایی است که باعث کاهش ورودی خسارت 10 درصد به عنوان آنها بسیار آسان به ضربه با توجه به اندازه آنها است.

بازیکنان ممکن است انتظار Respawn به کامل hitbox برای Apex افسانه در حال حاضر, اما ظاهرا که این مورد به عنوان یک بازیکن ثابت کرده است که چیزی را اشتباه با لعبا را hitbox.

در یک پست رسمی Apex افسانه subreddit یک بازیکن است که می رود به نام u/sant_priya آپلود یک ویدیو که نشان می دهد لعبا دریافت خسارت شات زمانی که در خارج از منطقه نیم تنه هر دو سمت چپ و راست. در حالی که این ممکن است مانند نگاه به یک موضوع اصلی بزرگتر-از-انتظار hitbox برای لعبا ممکن است طلسم تفاوت بین یک خانم نزدیک و کشنده شات.

روندهای دیجیتال رسیده به Respawn در این موضوع و به روز رسانی خواهد شد در این مقاله ما یک بار شنیدن. در حال حاضر هنوز معلوم نیست اگر توسعه با آگاهی از این موضوع و اگر ثابت در راه است.

Apex Legends فصل 5

Apex افسانه است که در حال حاضر در فصل 5 که در علاوه بر این به لعبا به عنوان یک شخصیت جدید به ارمغان آورد با آن نابود جمجمه شهر. فصل جدید نیز معرفی بازی اولین تلاش به نام شکسته شبح یک جنگ جدید را تصویب و رتبه بندی سری 4.

لعبا یک استاد دزد است که برای انتقام در برابر Revenant که به کشته شدن خانواده اش هنگامی که او جوان بود. او دارای یک توانایی تاکتیکی است که اجازه می دهد تا او را به دوربری با پرتاب او پرش درایو دستبند منفعل و توانایی که نشان می دهد حماسی و افسانه ای لوت از طریق دیوارها و نهایی توانایی که از teleports در نزدیکی لوت نسبت به بازیکنان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im