نیویورک (AP) — لیگ اصلی بیس بال در حال بررسی گزینه های مختلف است که می تواند اجازه می دهد فصل برای شروع اگر وضعیت پزشکی اجازه می دهد تا از جمله یک برنامه است که در آن 30 تیم ممکن است تقسیم به سه بخش منطقه ای.

در میان فرمت های مورد نظر است که در آن تیم می تواند محدود به داخل خود منطقه دو نفر آشنا با مباحث روز سه شنبه گفت. مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ بیانیه های عمومی مجاز شدند.

این طرح اگر استفاده خواهد شکستن صف بندی های سنتی آمریکایی و لیگ ملی. همچنین این امر قطع سفر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MLB همچنین نگاه تنظیمات برای همه-آریزونا آریزونا و فلوریدا و آریزونا-plus-تگزاس-plus-فلوریدا مکان کنند. آخرین طرح برای اولین بار گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

یکی دیگر از تغییرات را تیم شروع در آریزونا و تگزاس و فلوریدا در خالی ballparks و پس از آن اگر وضعیت سلامت اجازه می دهد تا سوئیچ بعد به خود را به طور منظم فصل سایت. اگر شرایط بهبود بعد از آن در سال, آنها احتمالا می تواند قبل از شروع بازی طرفداران با تنها یک درصد از کرسی ها به فروش می رسد.

روز افتتاحیه برنامه ریزی شده برای ماه مارس 26, اما جدید کروناویروس باعث MLB برای به تاخیر انداختن شروع به اواسط ماه مه در اولین.

هر طرح خواهد بود موضوع را به پزشکی تصویب به علاوه رضایت فدرال و ایالتی و مقامات محلی. هر برنامه با بازی در خنثی سایت و یا بدون فن خواهد نیاز به توافق بین MLB و بازیکنان در ارتباط است.

بیس بال مقامات گفته اند این اتحادیه از تفکر خود را اما نه هر گونه رسمی پیشنهاد می شود.

بیس بال نیز با توجه به گسترش برگشتی فراتر از زمان 10-تیم format. مقامات مورد بحث گسترش برگشتی به نوامبر و یا احتمالا حتی ماه دسامبر با استفاده از گنبد ballparks و گرم-آب و شهرستانها.

هر طرح خواهد بود مشروط بر بیس بال به دست آوردن دسترسی به آزمون حدود 3000 نفر به طور منظم: حدود 1200 بازیکنان به همراه کارکنان و پخش پرسنل. بازیکنان به احتمال زیاد نیاز به سه تا چهار هفته از تمرینات قبل از روز افتتاحیه.

بیس بال مقامات تشویق شده اند با اظهارات خود در مورد چشم انداز از شروع فصل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Govs. گرگ ابوت (وابسته به تکزاس), اندرو کومو (نیویورک) و تام ولف (پنسیلوانیا) و شهردار شیکاگو لری Lightfoot یکی از مردم گفت.

در نشانه ای از بیس اهمیت کومو منصوب Yankees جمهور سفت لوین و متس افسر ارشد عامل جف Wilpon خود را به نیویورک به جلو دوباره باز مشورتی هیئت مدیره در روز سه شنبه.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت