AOC را اندازه گیری به کشتن نظامی ایالات متحده حرکت یا کشش ناگهانی جریان نتواند از مجلس رای


Representative Alexandria Ocasio Cortez speaks at a press conference at Corona Plaza in Queens on April 14, 2020 in New York City.

نماینده اسکندریه Ocasio کورتز صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاج پلازا در کوئینز در 14 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: اسکات Heins (گتی ایماژ)

اصلاحیه پیشنهاد شده توسط نماینده ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز که stop نظامی از جذب بر روی سیستم عامل مانند حرکت یا کشش ناگهانی شکست خورده مجلس رای در روز پنج شنبه. تا به حال از آن گذشت آن اضافه شده اند ارائه به کمیته مجلس در تخصیص بودجه لایحه به نوار نظامی ایالات متحده از استفاده از بودجه فدرال برای حفظ “حضور در Twitch.com و یا هر بازی ویدیویی e-ورزشی و یا livestreaming پلت فرم.”

تبلیغات

در توییتر موضوع انتقاد از رای Ocasio-کورتز ابراز نا امیدی در او همکاران فن آوری بی سوادی و گفت: این دانش شکاف است که مانع توانایی خود را برای محافظت از حریم شخصی مردم. “تصور کنید در تلاش برای توضیح به همکاران خود که اعضای کنگره چه حرکت یا کشش ناگهانی است,” او نوشت: پس از یک گریه در صورت emoji.

تبلیغات

در هفته های اخیر, رسمی, حرکت یا کشش ناگهانی و اختلاف کانال که توسط ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی آمده اند زیر آتش برای ممنوع کردن کاربران که انتقاد نیروهای مسلح در چت مانند درخواست نظامی esports تیم های مورد خود را “مورد علاقه w4r جرم” و یا بازجویی نظامی را درنده استراتژی های استخدام. واشنگتن پست گزارش می دهد که ارتش گفت: آن را ممنوع کرده است 300 کشش کاربران تا کنون.

“جنگ بازی” Ocasio-کورتز گفت: دفاع از اندازه گیری در کنگره قبل از شنبه را رای. “این قانون است که به طور خاص برای جلوگیری از بودجه برای استخدام در شیوه های خدمات مانند Twitch.tv که در حال پخش زنده سیستم عامل تا حد زیادی جمعیت کودکان زیر سن نظامی استخدام قوانین…در حال حاضر کودکان در سیستم عامل های مانند حرکت کششی هستند با بمباران تبلیغات بنر مربوط به استخدام فرم ثبت نام است که می تواند فرستاده شده توسط کودکان به عنوان جوان به عنوان 12 سال. این آموزش توسعه برنامه های نظامی است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا با انتقاد از نظامی آنلاین ممنوعیت هفته گذشته تماس آنها را نقض متمم اول قانون اساسی مطابق با اخیر دادگاه فدرال حکم یک دست کت و شلوار در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بلوک-خوشحال حساب توییتر. این تصمیم ایجاد شده است که حساب های مقامات دولتی طبقه بندی به عنوان انجمن های عمومی اگر مورد استفاده برای کسب و کار رسمی دولت بنابراین ساخت آن را خلاف قانون اساسی برای آنها برای جلوگیری از اعضای عمومی. در نامه ای به ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی کلمبیا دانشگاه نایت متمم اول قانون اساسی موسسه خواستار آن شدند که این شاخه نظامی فورا متوقف منع کاربران از آن @USArmyEsports و @AmericasNavy کشش کانال.

پس گسترده انتقاد از سیاستمداران و برجسته حقوق مدنی گروه های ارتش ایالات متحده سخنگوی تایید به Gamespot که آن را عقب نشینی از استفاده از انقباض جریان به عنوان یک استخدام و توسعه ابزار.

تبلیغات

“این تیم متوقف شد جریان به نقد و بررسی سیاست های داخلی و روش و همچنین تمام پلت فرم خاص سیاست های به اطمینان حاصل شود کسانی که به شرکت در فضا در حال پاک کردن قبل از جریان رزومه” این سخنگو گفت: خروجی.

هفته گذشته Gizmodo خواهر سایت Kotaku نیز گزارش داد که یک داخلی ارتش ایالات متحده ایمیل مشخص شده در برنامه به جلو و پلاگین در آن esports فعالیت ها از جمله جریان رسانه های اجتماعی پست ها و رویداد دعوت نامه احتمالا تا بهار 2021. ارتش کاهش یافته است به نظر به Kotaku در ماده اما ایمیل نسبت به خاموش شدن به سیل اخیر از unflattering گزارش های رسانه ها.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>