Anti-ماسک احمقها تجمع در فلوریدا رستوران به عنوان دولت می شود Covid-19 کانون


Lead protesters of an anti-mask rally in Windermere, Florida, identified as Tara Hill and Chris Nelson

منجر معترضان ضد-ماسک تجمع در ویندرمیره فلوریدا شناسایی به عنوان تارا تپه و Chris Nelson
تصویر: اخبار جهانی

Anti-ماسک طرفداران بسیج بیش از آخر هفته در یک رستوران در فلوریدا فعلی covid-19 پایتخت جهان اصرار دارد که هیچ کس نباید پوشیدن ماسک برای مبارزه با گسترش این بیماری کشنده است. این تجمع ثابت می کند و در عین حال دوباره که هیچ مقدار از عفونت یا مرگ را متقاعد کند برخی از مردم را به انجام کار درست و فقط به پوشیدن یک لعنت ماسک که نشان داده شده است به طور چشمگیری آهسته گسترش coronavirus.

تبلیغات

ضد ماسک تجمع صورت گرفت در روز شنبه در 33 & ذوب یک بار و رستوران در ویندرمر فلوریدا است که متعلق به کری هادسون یک فعال سیاسی معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس است کمی بیشتر از رسانه های محور اعتیاد به مواد مخدره. عصر ایران و کانادا , اخبار جهان, هر دو فیلم منتشر شده از تظاهرات در یوتیوبنشان می دهد که مقامات شهرستان صحبت با هادسون در مورد شهرستان اجباری ماسک سفارش.

فلوریدا گزارش شده بیش از 15000 مورد جدید از این بیماری در یکشنبه, بالاترین, یک روز در مجموع هر دولتی در این کشور فراتر نیویورک رکورد شمارش بیش از 12,000 عفونت در 24 ساعت رسیده در ماه آوریل است. ایالات متحده شناسایی بیش از 3.3 میلیون نفر و بیش 135,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد.

تبلیغات

هادسون که بنا به گزارش ارائه شده از 100 وعده های غذایی رایگان به افرادی که برای بازدید از رستوران بدون ماسک بود تا با حمایت معترضان که به وضوح چشیده تبلیغات. آنها به نظر نمی رسد می شود بسیار هوشمند و تکرار همان نوع استدلال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است spouted در مورد این بیماری همه گیر از ژانویه تاکنون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت عینک, ماسک, در طول تعطیلات آخر هفتهمسلما کمترین بار یک رهبر جهان منتقل می کند که هزاران نفر هنوز مرگ در کشور خود هر هفته از یک فاجعه قابل پیشگیری. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه بازگشت دوبارهبه tweeting ضد علم مزخرف مثل یک صدای جیر جیر از thefootprint امروز صبح که متهم CDC و رسانه ها از “دروغ” در مورد این بیماری همه گیر.

“این است که امریکا! این است که کمونیست چین” تظاهرکنندگان فریاد زد در مقامات شهرستان به عنوان آنها را ترک رستوران است که نه چندان دور از اورلاندو, فلوریدا, صفحه اصلی دیزنی جهان. دیزنی همچنین باز کرد تا این آخر هفته گذشته با ظرفیت محدود یک سورئال تصمیم با توجه به این مقدار از بیماری در حال حاضر در گردش در این منطقه است.

سرب تظاهرکنندگان شناسایی توسط اخبار جهانی به عنوان تارا تپه و Chris Nelson, نیز مورد آزار و اذیت مردم ساکن در نزدیکی این رستوران که سوال anti-ماسک طرفداران در مورد چه نوع از حقوق آنها تا به حال به محافظت از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

“اقامت در خانه خود را!” این blathering احمقها فریاد زد: با توجه به تصویری به دست آمده توسط اخبار جهانی.

رستوران صاحب نظر می رسد به این باور است که هیچ کس می داند در مورد کوروناویروس اگر رسانه ها آن را اشاره نمی کند—چیزی که سخت است برای هر فرد عادی به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف.

تبلیغات

“من هرگز به عقب خواهد و من عاشق همه مهمانان” رستوران گفت: در آن Facebook صفحه: یکشنبه. “اگر رسانه ها اشاره نشده Covid را [sic] شناخته شده بود [sic] حتی یک چیز است؟”

معترضان گفت: بسیاری از چیزهایی که در طول این تجمع که به سادگی درست نیست از جمله ادعا می کنند که این بیماری دارای یک “99.6% ریکاوری هستند.” میزان مرگ و میر این بیماری در واقع ممکن است زیر 1% در حال حاضر, اما کلمه “بازیابی” گمراه کننده است. برخی از افرادی که قرارداد covid-19 رنج می برند و برای ماه ها و اثرات طولانی مدت این ویروس به ویژه در کودکان هنوز ناشناخته است. نیز وجود دارد شواهدی وجود دارد که برخی از مردم در حال تجربه قابل توجهی شناختی از coronavirus از جمله زنده توهم در برخی موارد.

تبلیغات

“این یک ویروس است که بسیار خوب موجود این است که یک ویروس است که CDC از بین بردن وضعیت اپیدمی از” یکی از unnamed معترضان گفت: اخبار جهانی است. نه از کسانی که همه چیز درست است ، این بیماری در حال اجرا شایع از طریق ایالات متحده با هیچ پایانی در چشم و دور است از “موجود است.”

“هر کس مسئول مراقبت های بهداشتی خود را تصمیم گیری” یکی از معترضان گفت: یکی دیگر از ساده لوحانه صحبت کردن نقطه است که به سادگی نادرست در چهره خود را.

تبلیغات

منطق “مسئولیت شخصی” کار نمی کند در طول یک ویروسی همه گیر. وجود دارد هیچ چیز مانند یک انتخاب است که تنها اثرات شما وقتی یک ویروس که به راحتی از فردی به فرد به خصوص که بسیاری از مردم هیچ چاره ای جز بازگشت به کار به عنوان ویروس گسترش غیر قابل کنترل است.

در پایان روز این معترضان که مسلما در اقلیت از جمعیت آمریکا ثابت کند که هر گونه اقدام برای جلوگیری از گسترش باید در سطح فدرال و ایالتی. شما نمی توانید اعتماد افراد را به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله زیرا تمام طول می کشد چند تشکرها مانند این به خراب کردن همه چیز.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>