Just me chilling at my renewable energy center.

فقط من دلسرد کننده در انرژی های تجدید پذیر ،
تصویر: Yessenia فونس (Gizmodo)

در جهان Animal Crossing: New Horizonsوجود دارد هیچ چیز مانند روز زمین. این بازی ویدئویی و کامل از انسان روستاییان جشن روز طبیعت به جای. مانند هر چیز دیگری در این بازی عبور از حیوانات توانسته است به نوبه خود خیلی افتضاح وضعیت دنیای واقعی (یعنی فروپاشی زیست محیطی) به یک اهل تفریح و بازی, رویداد. که بخشی از آنچه که من در مورد این بازی: این بازی به آرمان گرا است و هیچ چیز تا کنون واقعا اشتباه (حتی اگر من گاهی اوقات آرزو می کنم آن بودند). خوب معلوم است که این بزرگداشت زمین و طبیعت و همه چیزهایی که وحشی نیست بسیار متفاوت در این بازی از آن است که در زندگی واقعی است. و این فقط یک یادآوری به من در مورد چقدر واقعی روز زمین داره.

تبلیغات

هر دو روز زمین و روز طبیعت انجام بسیار کمی در واقع به بهبود محیط زیست است. در عوض آنها به ما—و ساختگی سرمایه داری خوک—یک شانس برای پت خودمان را در پشت و فکر می کنم “خوب حداقل من چیزی خوب برای این سیاره است.” که دارای هیچ نتیجه در بهشت وجود دارد که در عبور از حیوانات, اما من نمی توانم بگویم همان جهان ما.

ما باید کمک به بهبود گیاه در هر روز است. که اخلاق در Earther و این که چرا ما نمی روز زمین. پس از همه نباید هر روز بود روز زمین هنگامی که این سیاره و ساکنان آن رنج می برند در این سطح ؟ حتی سرمایه داری ارباب تام گوشهبه چه کسی به شما به طور مداوم در بدهی در عبور از حیواناتمی داند این را.

تبلیغات

Sure, Tom Nook, sure.

مطمئن تام گوشه اطمینان حاصل کنید.
تصویر: Yessenia فونس (Gizmodo)

متاسفانه همانطور که آقای Nook را دوست دارد به بحث در مورد عشق خود را برای محیط زیست در روز طبیعت انجام بسیاری از شرکت های بزرگ و شرکت ها در روز زمین. در طول بقیه سال, اما, این همان بازیگر ممکن است حمایت از صنعت معدن استثمار رفتار—مانند قطع درختان و یا گرفتن از حیات وحش به عنوان مورد در بازی. در دنیای واقعی این سهام بسیار بالاتر است. همان بازیکنان هستند که به معنای واقعی کلمه دامن زدن به بحران آب و هوا را از طریق اکتشاف نفت و گاز هستند که با قرار دادن یک جبهه به عنوان اینکه روز زمین به معنی یک چیز به آنها.

نگاهی به موسسه نفت آمریکا برای مثال کمک کرده است فروختن انکار آب و هوا به سیاست آمریکا. در روز زمین این تجارت بود و به tweeting تمام روز طولانی در مورد راه گاز صرفه جویی خواهد شد همه ما را از بحران آب و حتی اگر علم به ما می گوید برعکس. تا آنجا که من می توانم بگویم روز زمین فقط به انت شرکت ها و سازمان ها یک فرصت برای تظاهر آنها در مورد مراقبت از این سیاره حتی اگر آنها دقیقا همان چیزی است آن را کشتن.

روز طبیعت را احساس نمی کند همه متفاوت است و البته کمتر شدید و بد است.

جشن kick off مارس 23 به جای مارس 22 در عبور از حیوانات. روز آغاز می شود با کمی ایزابل یک سگ زرد که دستگیره جزیره به روز رسانی اطلاع رسانی به شما است که طبیعت در روز فعالیت خواهد رفت تا زمانی که ممکن است 4. “در حال حاضر اجازه دهید در کشورهای عضو اکو دوستانه روح همه است!” او می گوید. چه می کند این همه شامل? اوه y’know معمول صرفه جویی در سیاره فعالیت: کاشت برخی از درختچه های ساختمان و برخی از تاج های گل اهدا ساخت نرده باغ خود را.

تبلیغات

که به معنای واقعی کلمه چه بازی روز طبیعت شامل. شما دریافت می کنید یک وظیفه یک روز که تلقی این است که “محدود به زمان طبیعت فعالیت های روز!” هر زمان که شما کامل شما دریافت خواهید کرد گوشه مایل است که یک شکل از ارز در این بازی است. این مراسم آشتی ترتیب دادند آینه چه اتفاقی می افتد در جهان واقعی: شما چیزی را سازگار با محیط زیست به خودتان پاداش. در دنیای واقعی ما همین حالا برای آن پرداخت می شود—مگر اینکه شما یک درخشان (و بد) روابط عمومی مغز متفکر که ایجاد مبارزات انکار آب و هوا برای سوخت های فسیلی, شرکت های. ما پاداش خود را با احساس بی تفاوتی و خوشنودی است. ما خودمان بگویید ما بازیافت شده که بطری یا کاشته شده است که درخت بنابراین کار ما این است که بیش از. ما فکر می کنم ما به اندازه کافی انجام داده که این کوچک وظایف می تواند جهان را نجات دهد.

که ممکن است در مورد دیجیتال جزیره من ایجاد شده و در عبور از حیوانات, اما این است که مطمئن شوید که به عنوان جهنم نیست در مورد سیاره زمین است. درست است آب و هوا فعالان این را می دانند. به همین دلیل بسیاری از دیگر تمرکز بر روی کارهای بی اهمیت است که برخی ممکن است ترویج در طول روز زمین مبارزات. آنها تمرکز جمعی سازماندهی آموزش و پرورش لابی کنگره و تغییر نظام سیاسی برای متوقف کردن آن همان شرکت که خوراک ما نهفته است از snaking در راه خود را به جیب ما تصمیم گیران.

تبلیغات

همه که کار طول می کشد بیش از یک روز کار. متاسفانه روز زمین شکست خورده است را به درستی ارتباط اقدام لازم برای حل بحران آب و هوا. این رویداد به عنوان چیزی, قدرتمند, فشار برای حفاظت محیط زیست مانند آب پاک و عمل پاک کردن هوا عمل می کنند. پس از تعطیلات تنها تفویض به greenwashed کمپین های بازاریابی. و هیچ یک از است که رفتن به تغییر هر چیزی.

در عبور از حیوانات جزیره که من به نام بی من نمی صبر کنید برای روز طبیعت برای شروع به ایجاد یک جامعه پایدار برای روستاییان و من. برخی از اولین خریدهای بودند پانل های خورشیدی و توربین های بادی. هر زمان که یک پمپ گاز یا هر بشکه نفت برای فروش در فروشگاه من, من آن را خرید ؟ نه جهنم.

تبلیغات

در حال حاضر, من ساختمان از انرژی های تجدید پذیر در مرکز پر از نیمکت ها و آبشارها به طوری که بی انتها روستاییان می دانیم آنچه که ما واقعا نیاز به انجام اگر ما به بهتر محیط زیست است. و این که در نهایت به اجرای یک دنیا انرژی پاک است که هر کس می تواند لذت ببرید به همان اندازه. کاشت درختان و درختچه ها را نجات نمی لعنت چیزی که در دنیای مجازی و این را نمی خواهد به اندازه کافی در جهان واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت