Android زنده, عنوان, ویژگی, بنا به گزارش ها به زودی به تماس های تلفنی

Android زنده, عنوان, ویژگی, که توسط گوگل معرفی شده در صفحه 4 با اندروید 10 خواهد شد و بنا به گزارش ها به زودی کار بر روی تماس های تلفنی با توجه به کد های کشف شده در سیستم عامل تلفن همراه.

زنده, عنوان, اولین بار نشان داد در Google I/O سال 2019 با استفاده از گوگل تشخیص گفتار برای فراهم کردن نوشتن شرح تصاویر و برای تقریبا هر نوع از محتوای صوتی را تنها با یک شیر در حجم چوب زیر گهواره. اما آن را در حال حاضر پشتیبانی نمی تماس های تلفنی و چت ویدئویی حتی بعد از این ویژگی بود که در نهایت اضافه شده به صفحه دستگاه و همچنین وان پلاس و سامسونگ گوشی های هوشمند است.

به نظر می رسد که گوگل در نهایت گسترش زندگی می کنند, عنوان, قابلیت, با توجه به کد های کشف شده در آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش برای صفحه 4 توسط XDA توسعه دهندگان.

کد رشته نشان داد در فعال سازی زنده عنوان بیش از یک تماس تلفنی. آن را نیز نشان می دهد که فعال کردن این قابلیت به شما هشدار هر کس در این تماس تلفنی که آنچه آنها می گویند را رونویسی شود. “سلام شخص شما در حال صحبت با تماس با نوشتن شرح تصاویر و تبدیل شده است. آنها را ببینید نوشتن شرح تصاویر و از آنچه به شما می گویند برای کمک به آنها گوش همراه می گوید:” فایل صوتی است که برگزار خواهد شد.

کشف نکات در امکان زنده عنوان برای تلفن های تماس ورود در آندروید 11 است که انتظار می رود به رول در سه ماهه سوم سال است. اما همیشه این احتمال وجود دارد که گوگل ممکن است کشیدن ویژگی از انتشار عمومی احتمالا هل دادن آن را به عقب به روز رسانی های آینده برای سیستم عامل تلفن همراه.

چگونه به فعال کردن Live زیرنویس

برای صاحبان گوشی های هوشمند آندروید است که در حال حاضر حمایت از زنده عنوان یکی از ویژگی های آن فعال است با پخش ویدیو پادکست و یا مطالب دیگر است که یک فرد می خواهد به رونویسی.

پس از فشار دادن حجم بالا یا پایین دکمه یک آیکون ظاهر خواهد شد در زیر حجم کنترل. بهره برداری از آن را زنده عنوان جعبه به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. اگر این آیکون را نشان نمی دهد تا از ویژگی های ممکن است فعال با رفتن به صدا منو تحت تنظیماتو عطف در زندگی عنوان گزینه است.

زنده عنوان می کند اتصال به اینترنت نیاز نیست به عنوان ویژگی پردازش در گوشی های هوشمند با فیلم های ضبط شده ذخیره نشده و یا بایگانی شده در هر راه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر