باستان دو پا تمساح سمت چپ در پشت این عالی ردپای


Artist’s interpretation of two-legged crocodiles from the Cretaceous.

هنرمند را تفسیر دو پا تمساح از کرتاسه.
تصویر: آنتونی Romilio

مدرن تمساح شناخته شده برای خود را وسیع چهار پا راه رفتن اما این کرتاسه الیگاتور های راه می رفت بر روی دو پا آن را به عنوان prowled ماقبل تاریخ سواحل همانگونه که به خوبی حفظ شده و ردپای آن را پشت سر گذاشت.

تبلیغات

این قابل توجه ردیابی فسیلی به نام Batrachopus grandisکشف شد در Sacheon Jahye-ri tracksite در کره جنوبی است که قدمت آن به حدود 110 میلیون به 120 میلیون سال پیش. به عنوان نشان داده شده توسط آن ردپای این حیوان برجسته و مجزا تمساح مانند عقبی پا و در عین حال آن را ترک هیچ اثری از آن forelimbs یا کشیدن دم پیشرو یک تیم بین المللی از محققان به این نتیجه که موجودی که در سمت چپ این آهنگ بود دوپا الیگاتور های. این تحقیقات منتشر شده امروز در علمی ،

Crocodilians به عنوان نام نشان می دهد, اشاره به یک گروه متنوع از تمساح-مانند موجودات که مدرن تمساح و تمساح تبار هستند. حیوانی که در سمت چپ این آهنگ این بود که سازمان ملل متحد-تمساح-مانند است که آن را شبیه دوپا theropod دایناسورها با خود بلند پاهای عقبی و باریک راه رفتن. مدرن, تمساح, توسط, مقابل, ویژگی پاهای کوتاه و پشت سر بگذارید گسترده trackways زمانی که آنها راه رفتن.

تبلیغات

Trackways made by ancient bipedal crocodilian.

Trackways ساخته شده توسط باستان دوپا الیگاتور های.
تصویر: Seul Mi Bae

“نمونه تمساح راه رفتن در یک چمباتمه زدن مواضع و ایجاد trackways که گسترده” توضیح Kyung Soo Kim نویسنده سرب از مطالعه و دیرین شناس در جینگجو دانشگاه ملی آموزش و پرورش در آزادی مطبوعات. “عجیب ما trackways بسیار باریک به دنبال بیشتر شبیه به یک تمساح تعادل بر روی یک طناب تنگ. هنگامی که در ترکیب با فقدان هر دم کشیدن علائم مشخص شد که این موجودات در حال حرکت بودند bipedally. آنها در حال حرکت بودند در همان راه به عنوان بسیاری از دایناسورها اما ردپای نمی شد ساخته شده توسط دایناسورها. دایناسورها و پرنده خود را فرزندان راه رفتن روی انگشتان خود را. تمساح راه رفتن بر روی تخت خود را ترک پا پاک کردن پاشنه برداشت مانند انسان انجام دهد.”

رد پا و راه رفتن و تحلیل نشان می دهد این دو پا کروک بود بسیار بزرگ اندازه گیری در حدود 10 فوت (3 متر) طولاما با افقی آن موضع آن را بالاتر از یک انسان را ران. نویسندگان این مطالعه بر این باورند آن را آباد سواحل دریاچه های بزرگ.

نزدیک به 100 ردپای از سایت های مختلف پیدا شد در Sacheon Jahye-ri tracksite که فوق العاده است با توجه به نحوه نادر است برای پیدا کردن الیگاتور های فسیلی شواهد در آسیا است. آهنگ خیلی خوبی حفظ شده است که برخی هنوز به نمایش گذاشته پوست الگوهای. این حیوانات راه می رفت پاشنه به پا اما هیچ handprints یافت شدو نه هیچ شواهدی از کشیدن دم. از همه مهمتر این محققان با رد این احتمال که این آهنگ سازان انجام شد یک نوع از نیمه شنا نیم پیاده روی را از طریق آب است که به عنوان می توانست منجر به پا نوک آهنگ.

تبلیغات

This thing would mess you up. A human shown to scale.

این چیزی که می ظروف سرباز یا مسافر شما. یک انسان نشان داده شده است به مقیاس.
تصویر: آنتونی Romilio

این کشف نشان می دهد که ردپای باستانی یافت می شود در جای دیگر در کره جنوبی هستند نه آنچه که آنها در ابتدا به نظر می رسد.

تبلیغات

Trackways موجود در هامان شکل گیری است که قدمت آن به اوایل دوره ژوراسیک شد اختصاص داده شده به یک حیوان بسیار متفاوت: pterosaurs. دیرینه شناسان هنوز مطمئن شوید که چه چیزی را از این آهنگ نمیفهمد هوایی pterosaurs فرود بر روی دو پا و سپس waded از طریق آبهای کم عمق برای محافظت از بال خود را. این واقعا نمی نگه دارید تا به عنوان pterosaurs هستند “متعهد و ملتزم چهارپا” به معنی آنها می تواند تنها راه رفتن روی چهار دست و پا. این آهنگ به عنوان نشان داده شده در تحقیقات جدید هستند و بیشتر مناسب اختصاص داده شده به الیگاتور های Batrachopus. چاپ در یافت Sacheon Jahye-ri دو بار به اندازه کسانی که در هامان اندازه گیری بیش از 9.45 اینچ طول (24 سانتی متر)—اندازه دور بیشتر سازگار با الیگاتور های منبع.

“ردپای بسیار خوبی حفظ و ساختار نقطه ای برای تمساح” مارتین Lockley یک co-نویسنده جدید کاغذ و یک محقق در دانشگاه کلرادو دنور نوشت منn یک ایمیل به Gizmodo.

تبلیغات

تحقیقات جدید به طور بالقوه نشان می دهد که دوپا تمساح ظهور برخی از 200 میلیون سال پیش در طی دوره ژوراسیک به طول انجامید و حداقل تا کرتاسه. “پس خود را طراحی و با موفقیت انجام شد” گفت: Lockley.

تبلیغات

شایان ذکر است که این تفسیر مبتنی بر ردپای به عنوان فسیل استخوان. Batrachopus grandis باقی می ماند یک ichnospecies در طرز سخن گفتن از دیرینه شناسان آن را به عنوان یک “گونه” توصیف صرفا توسط trace fossils که در این مورد یک سری از خوبی حفظ ردپای. در حالت ایده آل دانشمندان را پیدا خواهد کرد برخی از استخوان برای رفتن با این چاپ و بیشتر تقویت مورد برای وجود این فوق العاده, وحشتناک دو پا تمساح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>