آنچه در میان جمعیت درباره پژو تیوفایو Tu5 به شما نمی گویند

استاندارد آلایندگی موتور تیوفایو (tu5) میتواند باکمی تغییرات به استاندارد یورو ۵ برسد که یکی از بزرگترین مزیت

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

استاندارد آلایندگی موتور تیوفایو (tu5) میتواند باکمی تغییرات به استاندارد یورو ۵ برسد که یکی از بزرگترین مزیتهای آن به حساب می آید و همچنین این موتور را میتوان بهراحتی مورد تغییرات قرارداد تا خروجی بالاتری از آن گرفت که نصب هدرز و توربو شارژر از آن جمله هستند که این افزایش قدرت بسته به مقدار تغییرات میتواند از ۵ اسب بخار تا بالای ۱۰۰ اسب بخار برای یک خودرو با استفاده شهری باشد. همچنین این موتور را میتوان بهراحتی مورد تغییرات قرارداد تا خروجی بالاتری از آن گرفت که نصب هدرز و توربو شارژر از آن جمله هستند. خرید خودرو کارکرده هم معایب خاص خودش را دارد، از جمله اینکه بسیار زود مستهلک خواهد شد و ممکن است حسابی شما را به خرج بیاندازد. اما خرید خودرو صفر مزایای متعددی دارد، از جمله اینکه نمیتوان جذابیتهای یک ماشین صفر را انکار کرد، از بوی ماشین جدید گرفته تا رنگ براق، فضای داخلی تمیز، تاثیری که این خودرو بر شما و اطرافیانتان میگذارد با یک خودرو کار کرده برابر نیست. یکی از مسایلی که در خرید خودرو همواره برای مشتری اهمیت دارد، جادار بودن و راحتی کابین برای سفرهای طولانی است. شرکت در طرح فروش اقساطی پژو پارس tu5 ایران خودرو 1401 یکی از معقولترین انتخابها برای خرید خودرو در سال جاری است، زیرا چه با هدف کار کردن با خودرو خود در تاکسیهای اینترنتی یا آژانسهای تلفنی باشد یا رفت و آمد به محل تحصیل و کار، با توجه به استهلاک پایین و مصرف سوخت منطقی، یک گزینه عالی است.

تعمیر کردن انجین tu5 در خودرو 206 کمی با سختی و دردسر همراه است، چرا که دارای حجم ۱.۶ لیتری در کنار فضای محدود درون محفظه موتور 206 می منبع باشد. وقتی شما قصد شرکت در طرح خرید اقساطی پژو پارس tu5 را دارید، خودرویی با مشخصات دلخواه پیدا میکنید، اما انتخاب و پیدا کردن یک وسیله نقلیه دست دوم با گزینه ها و ویژگی های دقیق مورد نظر شما گاها غیر ممکن است. تنور خرید اقساطی خودرو به خصوص پارس تیو فایو همیشه داغ است. بنابراین حال که قصد خرید قسطی پژو پارس tu5 را دارید، بد نیست که درباره یکی از شناخته شدهترین موتورهای به کار رفته در خودروهای ایرانی بیشتر بدانید. پژو پارس معمولی یا همان پژو پارس سال موتورهمان ۱۸۰۰ که داشبورت جدیداش تمومشون ۲تا عیب داره یکی صداگیربکسشه بخاطرالیاژوروزبروز بدترشدنش ۶ماه و ۱سال که شد مثل پیکان زوزه میکشه گریبکس زانتیایی اصلی کیپ میخوره بش باج نمیده حتی با پژوELX هاکه چند ساله موتورxum ۱۸۰۰ وگیربکس وهواکش زانتیایی هست مثل قدیما موتورکامل زانتیا نیست یا xu7.یه عیب دیگشم پارس سادها از۹۱به بالا تمومشون فرمان رامیچرخونی بدون هیج مشکلی تو کارکرد وراحتیش .فقط پمپ هیدرولیک فرمانش صدا خیلی میکنه.الانم ۵۶۰هزار شده کاملش ومیترسونن بعضی مکانیکها افراد راکه میبرن وسرعت بالا کارممکنه نکنه هیچ مشکلی نداره ۱۶۹هزار خودرو تا الان فراخواندادان اما جوابش اومد مشکلی نداره وکارت طلاییت ۵ستارم باشه فقط خراب بشه تعویض میکنن همون مدل.وحساسا ببضیا بخش نامه اش اومد که ازادبخرن ونمایندگیها مجانی بایدتعویض کنن.پارس تیوفایو هم با این که کلاس ۱۵ گرانتر وفلاشرترمزوتهویه هوای عقب جدا کلیدش تاشونیست ومدل۲۰۶ هست اخطارسرقت با بوق داره اما کلاس ۱۳ ارزونتره وبهتره.فقط کلیدش تاشوهست اینه هاش از داخل ماشین بازوبسته میشن نه باسویچ.اخطار سرقت نداره وصفحه کیلومتر وسیستم صوتیش بهترین مدل مارک کروز هست.اماماکلاس شرکتیه صفحه کیلومتروسسیستمش کروز نیست فقط چراغ پشت امپر ومه شکن ها جلو۱۵ LED هست .کلاس۱۶ و۱۷هم جایی دیدن بیخوده .۴ کلاس داره پارس.معمول پارس.

بنابراین اگر قصد خرید قسطی پژو پارس tu5 داشته باشید، ایران خودرو پاسخگوی شما نیست! بنابراین بدون نگرانی درباره تعمیر و تامین لوازم یدکی اقدام به خرید نمایید. بر این مبنا شما میتوانید در طرح فروش اقساطی پژو پارس TUF شرکت کنید در حالی که قادر خواهید بود تا این خودرو را با قیمت واقعی و به دور از حبابهای کذایی و توخالی بازار خریداری کنید و حاشیه سودی که برای این خرید در نظر گرفته میشود هم مطابق عرف بازار خواهد بود. آیا در شرایط اقتصادی فعلی خرید اقساطی پژو پارس TU5 منطقی است؟ نکته مهم دیگر اینکه شما برای خرید خودرو صفر میتوانید از شرایط شگفت انگیز برخی مجموعه ها مانند سایا خودرو استفاده کنید و در طرح خرید اقساطی پژو پارس tu5 شرکت کنید، اما برای خرید خودرو کار کرده چنین امکانی وجود ندارد. برای خرید اقساطی پارس (TU5) LX از سایا خودرو نیاز به پرداخت هزینه سنگین و معرفی ضامن ندارید. اگر متقاضی شرکت در طرحهای فروش اقساطی پارس سال هستید، با توجه به حضور ۲۰ ساله این ماشین در جادههای ایران به خوبی با زیر و بم آن آشنایی دارید! در سال 1986 میلادی سری موتورهای تیو معرفی شدند که بعدها موتور تیوفایو( tu5 engine) برای خودروهای ایران خودرو مورد استفاده قرار گرفت و سپس در اکثر خودرو هایی مانند : پژو پارس ، پژو 206 و 207 ، رانا و …

اگرچه امروزه خرید اقساطی پژو پارس tu5 و دیگر خودروهایی که مجهز به این پیشرانه هستند، طرفداران زیادی دارد و دیگری خبری از موتورهای Tu نیست، اما این کمپانی در ابتدا و در سال 1986 اولین موتور از سری TU را روانه بازار کرد. اگرچه در سال جدید بسیاری از مراکز با قیمتهای نجومی و سودهای بی پشتوانه و کذایی محصولات خود را به فروش میرسانند، اما اوضاع در سایا خودرو مانند سالها پیش با ثبات، استاندارد و مطابق اصول همیشگی پیش میرود. در توضیح عامل نخست باید گفت، اگرچه بشر ذاتا به دنبال پیشرفت است و تنوع را دوست دارد و مشتری ایرانی نیز خارج از این دایره تعریف نمیشود، اما حضور قریب به نیم قرنه محصولات پژو در ایران باعث شده است تا سلیقه مشتری، ویژگیهای محصول و قیمت آن، به تراز استانداردی برسند که کمتر خودرویی را بتوان با این شرایط پیدا کرد. اگر بین خرید اقساطی پژو پارس تیو فایو با دیگر مدلهای پارس دچار تردید هستید، باید بگوییم که این خودرو از لحاظ توان فنی نسبت به دیگر برادرانش امتیاز بهتری را کسب میکند. در واقع شما با خرید اقساطی پژو پارس tu5 دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که در روزهای آلوده سال چگونه خودرو خود را از منزل خارج کنید، زیرا چه در هر کدام از دو طرح فروش اقساطی پژو پارس tu5 اتومات یا فروش اقساطی پژو پارس tu5 دنده ای شرکت کرده باشید، خودرو شما پایین ترین سطح از مواد آلاینده را وارد جو میکند و از این رو اگر فردی باشید که دغدغههای زیست محیطی دارید، آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اینجا کلیک کنید لطفا به بازدید از وب سایت برای اطلاعات بیشتر به اینجا کلیک کنید ما.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 6 اردیبهشت 1402