SSD می تواند احیا قدیمی خود را در Sega Saturn و کنسول های Dreamcast

old gaming console
اوان Amos / ویکی پدیا

دیسک های کلاسیک مبتنی بر کنسول ها در حال گرفتن طولانی در دندان. خود را به عنوان دیسک های نوری رایت کردن آنها ارائه unplayable که شرم آور است — این سیستم بودند اوج بازی در چشم بسیاری از. هاردکور, پارسه که از دست عناوین مانند Panzer Dragoon حماسه و قدرت سنگ ممکن است بخواهید به انجام صرفه جویی در زندگی عمل جراحی خود را در Sega Saturn و یا کنسول های Dreamcast در این تابستان به عنوان یک راه حل جدید قادر خواهد بود به جای مرده دیسک درایو بدون لحیم کاری با مهارت های مورد نیاز. این Terraonion حالت — چند دیسک های نوری شبیه ساز — به سادگی قطره به کنسول خود را انتخاب می خواند فشرده از یک رسانه ذخیره سازی و عبور می کند داده ها بر روی کنسول برای پردازش. رویای ’90s زنده است.

جایگزین دیسک های نوری با مدرن تر ذخیره سازی رسانه ای نیست, ایده های جدید. یک شرکت کوچک به نام GDEMU ساخته شده است دستگاه های مشابه برای زحل و Dreamcast پس از 2015. با این حال آنها در حال نوش دارو نیست — تنها برخی از کنسول تجدید نظر پشتیبانی می شوند, برخی از تراشه نیاز به اتصال به کنسول و با شرکت یک عملیات محصولات بسیار کمیاب است. Terraonion که حمل های مختلف فلش چرخ دستی های برای Neo-Geo و سگا جنسیس است که با هدف ایجاد یک دیسک نوری شبیه ساز است که با این نسخهها کار با تمام زحل و Dreamcast مدل و آسان است برای به دست آوردن و نصب کنید. در این حالت سیستم عامل همان است که برای هر دو کنسول معنی که کاربران می توانند سفارش یک دستگاه که کار را برای هر دو کنسول. این plug-and-play بنابراین هنگامی که درایو نوری برداشته شده است نصب این حالت تنها یک ماده از اتصالات آن را به کنسول و اتصال برق و کابل داده. این دستگاه با پشتیبانی از SD کارت 2.5 اینچی Ssd و هارد دیسک و درایوهای USB است که می تواند نگه دارید و بارگذاری انواع (از نظر قانونی به دست آمده) فایل های رام. در حالی که خواندن بار با دقت نگهداری می شود همان به عنوان یک واقعی درایو نوری فقدان دنبال زمان در حالت جامد رسانه ها به این معنی است که بازی باید با بارگذاری بسیار سریع تر.

برخی ممکن است تعجب که چه معامله بزرگ است. بسیاری از این بازی ها را می توان در یک شبیه ساز. اما شبیه ساز به سادگی لازم نیست که سحر و جادو است که سخت افزار اصلی می کند. این است که به ارزش نزدیک به 200 دلار قیمت چیزی شبیه به این حالت ؟ برای بسیاری از علاقهمندان به بازی هاردکور — به ویژه کسانی که ضروری به زحل و Dreamcast وسیع ژاپنی کتابخانه ها — می تواند پاسخ بله. ممکن است زمان به گرد و خاک کردن برخی از کنسول های قدیمی و زنده یکی از بازی بزرگترین دوره.

در این مقاله: سگا sega saturn terraonion, terraonion حالت, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر