The SpaceX Falcon 9 rocket with the unmanned Crew Dragon capsule on its nose sits at Kennedy Space Center in Florida on March 1, 2019.

این SpaceX Falcon 9 rocket با بدون سرنشین خدمه کپسول اژدها بر روی بینی خود را نشسته در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در تاریخ 1 مارس 2019.
عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

ماه آینده ناسا را راه اندازی نخستین فضانورد ماموریت از خاک ایالات متحده آمریکا در تقریبا یک دهه است. این ماموریت نمرات آزمون نهایی برای SpaceX قبل از ناسا آغاز می شود به طور منظم به گذر گاه فضانوردان به مدار با استفاده از این شرکت خدمه فضاپیمای اژدها.

تبلیغات

“BREAKING: On May 27, @ناسا را دوباره راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا!” ناسا مدیر جیم Bridenstine توییتی جمعه.

در آن روز ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley سفر به ایستگاه فضایی بین المللی روی یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی از فلوریدا مرکز فضایی کندی. با توجه به در حال انجام coronavirus گیر این رویداد را نمی خواهد به روی عموم باز و دسترسی به نزدیک مشاهده سایت نیز می تواند محدود اگر مقامات فلوریدا گسترش دولت در حال حاضر اقامت در خانه سفارش. به عنوان یک اقدام احتیاطی در ناسا گفت: کسب و کار خودی در اوایل این ماه بود که آن را “محدود کردن تماس با خدمه” پیش از راه اندازی در علاوه بر این به دیگر روال سلامت پادمان که شامل دو هفته قرنطینه. همانطور که برای چه مدت آنها می تواند تا آنجا که آژانس هنوز در خانههای گلی خالی است که بیش از.

تبلیغات

پس از بستن آن برنامه شاتل فضایی در سال 2011 ناسا با تکیه بر برنامه های فضایی به کشتی فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی تاکسی سرویس است که هزینه حدود $3.4 میلیارد دلار بیش از نه سال گذشته. پس از موفقیت در ماه آینده ماموریت ناسا را انتقال به تکیه بر سفینه SpaceX برای انجام این کار به عنوان بخشی از سازمان تجاری خدمه برنامه.

“این گواهینامه و عمل به طور منظم از خدمه اژدها ناسا را قادر به ادامه مهم تحقیقات و فناوری, تحقیقات محل مصرف پردازنده ایستگاه که منافع مردم را بر زمین می گذارد و زمینه را برای آینده اکتشاف ماه و مریخ…” ناسا نوشت: در یک جمعه آزادی مطبوعات.

ماه آینده راه اندازی است بسیار پیش بینی شده گام رو به جلو برای NASA Commercial Crew Program, که با آن مواجه چندین تاخیر بیش از دهه گذشته است. SpaceX و بوئینگ دیگر مدعی ناسا انتخاب عمومی-خصوصی ابتکار دریافت قرارداد به ارزش 2.6 میلیارد دلار و 4.2 میلیارد دلار به ترتیب در سال 2014 اما هر دو شرکت مواجه شده اند “قابل توجه ایمنی و چالش های فنی” با این پروژه پس از هر سی ان ان. اما چند botched liftoffs, آزمون شکست خوردهو سطل آشغال نمونه های اولیه بعد SpaceX را در چشم انداز آینده با ناسا به نظر می رسد امیدوار.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر