خطوط هوایی آمریکا می اندازد اجتماعی فاصله اقدامات در طول همه گیر


American Airlines said it would be flying planes at full capacity beginning July 1.

خطوط هوایی آمریکا گفت: این امر می تواند پرواز هواپیما در ظرفیت کامل آغاز ژوئیه 1.
عکس: اندرو Caballero-Reynolds (خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر چه ایالات متحده است که هنوز هم در وسط مواج coronavirus بیماری همه گیر است که شکستن رکورد در ایالات تگزاس و فلوریدا و ایالات متحده ممنوع از بازدید از اروپا وآمریکا, هواپیمایی اتحاد تصمیم گرفت به پرتاب اجتماعی فاصله اقدامات خود هواپیما. هواپیمایی بی سر و صدا در روز جمعه اعلام کرد که آن را شروع به پرواز آن هواپیما در ظرفیت کامل آغاز ژوئیه 1.

تبلیغات

عجیب, اعلام شد, به خاک سپرده شد در یک مصاحبه مطبوعاتی در مورد هواپیمایی جدید سفر سلامت پانل مشاوره و covid-19 symptom checklist, در میان دیگر اقدامات ایمنی, اگر چه آن را بسیار به احتمال زیاد است که مسافران می خواهم به می دانم که اگر این شرکت هواپیماهای خواهد بود فولر در هفته آینده. آمریکایی گفت: این امر در ادامه به اطلاع مشتریان اگر آنها رزرو شلوغ تر پرواز و اجازه می دهد تا آنها را به تغییر پرواز رایگان.

تبلیغات

“همانطور که بیشتر مردم همچنان به سفر مشتریان ممکن است متوجه است که پروازهای رزرو به ظرفیت شروع ژوئیه 1” آمریکا گفت: در آزادی مطبوعات.

هواپیمایی گفت که اگر فضای در دسترس است یک بار شبانه روزی کامل است “با در نظر گرفتن هر وزن هواپیما و یا تعادل محدودیت” مسافر می تواند حرکت را به یک صندلی در درون خود بلیط کابین اگر آن را در دسترس است. هواپیمایی متحده ارائه شده است یک گزینه مشابه از طریق ژوئن 30, اجازه می دهد مشتریان به طور منظم برنامه ریزی شده پرواز “است که انتظار می رود نزدیک به ظرفیت کامل” به rebook و یا دریافت یک سفر اعتباری.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به گزارش آسوشیتد پرساز آوریل آمریکایی محدود رزرو به 85 درصد از یک هواپیما ظرفیت ترک وسط صندلی باز است. این اجتماعی فاصله اندازه گیری خواهد شد ناپدید می شوند در هفته آینده به عنوان شرکت هواپیمایی بازگشت به ظرفیت کامل.

دیگر شرکت های هواپیمایی شده اند خیلی سریع به بیرون پرتاب اجتماعی فاصله در هواپیما خود را. هر AP دلتا دربندی کرسی در 60 درصد ظرفیت و جنوب غربی و در حدود 67 درصد ظرفیت از طریق سپتامبر. 30. در ضمن JetBlue گفت: آن را ترک وسط صندلی های خالی از طریق جولای 31, مگر اینکه یک فرد است که سفر با یک مسافر در صندلی مجاور.

تبلیغات

آن را به عنوان رمپ به ظرفیت کامل هفته آینده آمریکا نیز شروع به درخواست مسافران در هنگام ورود به گواهی است که آنها شده اند به رایگان از covid-19 علائم گذشته برای 14 روز. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر نیاز به مسافران و کارکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت در آن هواپیماهای مگر در مواردی وجود دارد یک دلیل پزشکی است که آنها را مانع از انجام این کار.

بدانند چگونه به سطح شیب دار تا عملیات با خیال راحت یک چالش بوده است برای شرکت های هواپیمایی یکی از صنایع بسیاری ویران شده توسط ویروس در این بیماری همه گیر. در واقع برخی از شرکت های هواپیمایی متفاوت در رویکرد خود را به ایمنی. اسوشیتد پرس گزارش می دهد که ایالات و روح هواپیمایی استدلال می کنند که مراحل دیگر مانند بهبود روش های تمیز کردن و جهانی ماسک صورت سیاست از بین بردن نیاز به بلوک صندلی.

تبلیغات

روز جمعه معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دیدار با مدیران ارشد از ایالات دلتا در آمریکا JetBlue به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور از جنوب غربی به بحث در مورد بازیابی از covid-19 بحران است. رویترز گزارش که شرکت های هواپیمایی می خواهیم دولت ایالات متحده را به مسافران درجه حرارت—تب مشترک covid-19 علامت—قبل از سوار شدن به اطمینان که مسافران پروازهای امن هستند.

تبلیغات

طبق گزارش رویترز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باز است به اداره امنیت حمل و نقل (TSA) انجام حرارت چک شده است اما هنوز بسیاری از سوالات مانند آنچه که اتفاق می افتد به مسافران که محروم هستند شبانه روزی برای داشتن تب بالا و چگونه به پرداخت هزینه برای غربالگری.

در نهایت کاخ سفید را ندارد هر گونه تعهدات به نیاز و انجام حرارت چک پس از این نشست است.

تبلیغات