AMD RDNA 2 گرافیک: همه ما می دانیم تا کنون

RDNA 2 انتظار می رود که بزرگ ناوی نسل از کارت های که در نهایت سرنگونی Nvidia و سرقت عملکرد آن تاج. طرفداران شده اند وعده داده است که بسیاری از دوران قبل از, اگر چه, و AMD هرگز کاملا موفق آن است. اما این زمان می تواند متفاوت باشد. RDNA 2 تنظیم شده است به قدرت ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 نسل بعدی تجربه بازی و شایعات نشان می دهد دسکتاپ همتایان می تواند نامعقول قدرتمند است.

که همه RDNA 2 به تحریک آمریکا ، در اینجا همه چیز ما در مورد RDNA 2 تا کنون.

قیمت و تاریخ انتشار

AMD هنوز برای اعلام یک تاریخ انتشار است اما این طرح برای اولین RDNA 2 در سال 2020 است. این را قبلا گفته که کارت می رسند قبل از نسل بعدی ایکس باکس و پلی استیشن, کنسول با RDNA 2 گرافیک. با کسانی که کنسول وصول یا نوامبر یا دسامبر ما انتظار RDNA 2 gpu ها شروع به حمل و نقل در ماه سپتامبر یا اکتبر.

مانند آن نسل های پی در پی از عملکرد بالا Ryzen پردازنده های AMD نسبت به یک به طور منظم انتشار گرافیکی جدید سخت افزار. پس از انتشار آن RDNA RX 5000 کارت در سال 2019 آن وعده داده شده عاقبت در RDNA 2 در سال 2020 است. که تایید شده است چندین بار در طول سال با ترکیبی از نشت شایعات و AMD در اطلاعیه خود که همه چیز را در مسیر نگه داشتن طرفداران ترشح بزاق در چشم انداز جدید و قدرتمند AMD گرافیک سخت افزار.

اولین RDNA 2 کارت گرافیک انتظار می رود به نمایندگی از مدتها در انتظار Nvidia-قاتل بزرگ ناوی gpu ها که وعده داده شده برای بیش از دو سال در حال حاضر. با توجه به این که همراه با برخی از مشخصات شایعه (پایین را ببینید) ما انتظار می رود اولین RDNA 2 کارت گرافیک به گران است. AMD بالاترین-end اصلی GPU در زمان نوشتن است RX 5700 XT که شروع می شود در حدود 380 دلار. مقاطعه پتانسیل بهبود عملکرد از RDNA 2 و جدید-gen حق بیمه ما می تواند بزرگ ناوی هزینه در هر نقطه از $600 – $1,000.

معماری

AMD Radeon RX 5700 and 5700 XT review
AMD نسل اول RDNA Radeon RX 5700 XT و 5700 ناوی کارت. دن بیکر/Digital Trends

RDNA 2 دومین نسل از پردازنده های AMD را RDNA طراحی معماری و مانند آن ذن معماری CPU آن را نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در نه تنها خام عملکرد اما عملکرد و مقیاس پذیری برای نسل های پی در پی. AMD قول داده است 50 درصد عملکرد در هر وات بهبود RDNA بیش از 2 RDNA — همان به دست آوردن ساخته شده با RDNA بیش از گذشته GCN طرح در وگا سری از gpu ها. که می تواند به عنوان یک بهبود در بهره وری قدرت به همان اندازه به عنوان آن را در خام عملکرد. 5700 XT در حدود 30% سریعتر از وگا 64.

با نیاز به کاهش در قدرت قرعه کشی از آن بالا پایان کارت RDNA 2 می تواند ارائه یک افزایش بزرگ به خام گرافیکی عملکرد بالا پایان کارت.

با توجه به AMD پیشرفت عمده ای در این نسل از پردازنده گرافیکی را از طریق بهبود در دستورالعمل در هر ساعت افزایش از منطق خود — که ساده سازی طراحی از طریق کاهش پیچیدگی و افزایش سرعت ساعت. برخی از این فعال خواهد شد از طریق یک, جدید و پیشرفته 7nm روند گره. AMD نیست روشن که یکی از آن استفاده خواهد کرد اما با توجه به آن استفاده می شود TSMC استاندارد 7nm گره برای آن RDNA gpu ها آن انتظار می رود برای استفاده از N7P nodelet — اواسط نقطه بین استاندارد 7nm گره و پیشرفته تر 7nm EUV طراحی.

یکی از هیجان انگیز پیشرفت RDNA 2 به نظر می رسد افزایش نظری حداکثر تعداد واحد محاسبه (CU) که AMD gpu ها پشتیبانی می کند. نسل قبلی از GCN شد پرشیب به حداکثر 64 مس و در نتیجه حداکثر 4,096 بخار پردازنده. که به نظر می رسد مجموعه ای برای تغییر با RDNA 2 با برخی از گزارش ها ادعا می کنند که پایان بزرگ ناوی کارت به عنوان بسیاری از 80. که دو برابر 40 است که در 5700 XT.

عملکرد

AMD ادعا می کند که خود را بزرگ ناوی RDNA 2 GPU (شناخته شده به عنوان Navi 21) را مختل 4K gaming بازار در راه همان است که آن Ryzen پردازنده را در بازار خود را. که جسورانه ادعا می کنند نشان می دهد که این می تواند یک نقطه عطف در صنعت است که دیده می شود AMD قادر به سلب بالاترین قله عملکرد گرافیکی برای چندین نسل و چندین سال. اگر شایعات از چه بزرگ Navi می توانید انجام دهید درست است اما آن را به خوبی می تواند به Nvidia بسیاری از مشکلات است.

RDNA2

مقاطعه AMD ادعا می کند از 50 ٪ بهبود عملکرد در هر وات بیش از RDNA و پتانسیل برای 80 مس کارت بالاتر در ساعت سرعت AMD ردیف بالا RDNA 2 GPU می تواند سریع تر از کارت گرافیک Nvidia RTX 2080 Ti — سریعترین کارت موجود جلوتر از Nvidia خود نسل بعدی آمپر انتشار.

در واقع آخرین شایعات نشان می دهد Navi 21 کارت می تواند فراتر از 2080 Ti ارائه سرعت های بیش از 40 درصد و یا حتی 50 درصد بیشتر است. که بنا به گزارش ها به ترکیبی از قدرت بالاتر قرعه کشی در بهره وری بیشتر بالاتر سرعت ساعت و یک طراحی جدید با دو خوشه از 36 مس.

مایکروسافت خبر داد و گفت که آن RDNA 2-طراحی ایکس باکس سری X را ارائه دهد تا آنجا که 12 TFLOPs از قدرت محاسباتی. که 20% سریع تر از یک AMD RX 5700 XT. این PS5 ارائه خواهد شد به اندازه 10 TFLOPS خود اعمال نفوذ RDNA 2 برای تحویل بالاتر وفاداری گرافیک از هر پلی استیشن که قبل از. یک high-end desktop GPU خواهد بود به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای سریع تر دوباره از هر کدام از این کنسول اعطای اعتبار بیشتر به این ایده که Navi 21 GPU خواهد بود چیزی بسیار خاص است.

GPU گزارش شده که زوج با حد 16GB حافظه با سرعت بالا به احتمال زیاد GDDR6 هر چند HBM2E نیز یک احتمال است.

در کنار Navi 21 AMD گزارش شده است که در دو RDNA 2 gpu ها: ناوی 22 و ناوی 23. WCCFTech گزارش در اواسط ماه جولای که این تراشه ها به طور قابل توجهی کوچکتر و ممکن است نشان دهنده جدید-gen جایگزین موجود 5600 XT و 5500 XT. ناوی 22 ممکن است یک مک-تلفن همراه منحصر به فرد بخش بیش از حد.

Ray tracing و نرخ متغیر سایه

Nvidia ارائه شده RTX-رانده ray tracing با آن 2000-سری gpu ها برای تقریبا دو سال و اگر چه ما دیده ایم تعمیم ray tracing tech دموی در AMD سخت افزار تیم قرمز هرگز ارائه سخت افزار-شتاب ray tracing. RDNA 2 تغییر خواهد کرد که. کنسول های نسل بعدی ساخته شده در RDNA 2 ارائه خواهد شد ray tracing و AMD RDNA 2 desktop GPUs خواهد شد ،

آن را شایعه شده است که این خواهد بود که یک ویژگی که منحصر به فرد برای بالا پایان کارت گرافیک است که ممکن است نشان می دهد آن را نمی خواهد که قرار دادی ری ردیابی هسته مانند Nvidia RT هسته در RTX 2000 سری. آن را هنوز هم ممکن است که AMD برخی از تخصصی سخت افزار شتاب دهنده تا آستین خود را, اما ما هنوز به شنیدن هر چیزی بیشتر است.

ما نمی دانیم آن جدید-gen کارت پشتیبانی خواهد کرد نرخ متغیر سایه ، که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای ارائه بازی در بالاترین وفاداری که در آن آنها معتقدند این بازیکن است که به دنبال کاهش جزئیات در جای دیگر به صرفه جویی در بالای سر.

تصویر جوش و بیشتر

این احتمال وجود دارد که AMD همچنان به فشار خود وفاداری FX جوش از ویژگی های جدید-gen RDNA 2 کارت گرافیک همانطور که ما شنیده نمی, هر چیزی که نشان می دهد این برنامه هر چیزی مانند Nvidia تانسور هسته ای محور DLSS فن آوری است. که ممکن است یک ضرر به AMD به عنوان نسل دوم Nvidia DLSS ثابت شده فوق العاده موثر و خوب به دنبال. که می تواند کمک به تیم سبز ماندن بگیرید پیش در عملکرد حتی اگر قدرت خام از AMD کارت های جدید می تواند به طور موثر در رقابت با Nvidia آمپر کارت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>