آمازون ‘پسران’ بازده سپتامبر 4th با هفته قسمت منتشر

Starlight in 'The Boys' season 2 teaser
آمازون نخست تصویری

یکی از آمازون tentpole نخست تصویری نشان می دهد که در نهایت به از سرگیری — هر چند شما باید صبور باشید اگر شما می خواهید برای دیدن همه ی از آن. خدمات نشان داده است که در فصل دوم پسران برتر خواهد شد در ماه سپتامبر 4th, اما تنها در سه قسمت. پنج باقی مانده خواهد رسید هفتگی. نشان می دهد سازندگان می خواهید بینندگان به “جذب” چه اتفاقی می افتد در داستان تهیه کننده اجرایی Eric Kripke گفت: در livestream (در زیر). البته این همچنین باعث می شود آن را دشوار است به عجله از طریق نشان می دهد در یک محاکمه رایگان — چیزی دیزنی+ بود کاملا آگاه از زمانی که آن را صحافی کردن این Mandalorian (و بعد از آن به پایان رسید آزمایشی رایگان در دسترس نباشد).

همانطور که برای چه اتفاق می افتد در فصل 2? این جریان شامل سه دقیقه از قسمت اول تا هدایت روشن پس از اولیه تیزر کلیپ اگر شما می خواهید برای جلوگیری از اخلال گران. آن را ایمن می گویند بسیاری به نشانی پس از پایان فصل یک. اسم پسر در حال تلاش برای زنده ماندن هر دو قانون و Vought را عمدتا فاسد گروه از ابرقهرمانان در حالی که همه در برخورد با ظهور supervillains و عدم قطعیت در اطراف قصاب. فصل جدید معرفی رسانه های اجتماعی كاراته Stormfront (که ممکن است چالش Homelander رهبری) و حتی شامل یک بخش برای کمدین Patton Oswalt.

بسیاری بر این برتر. آمازون به وضوح اعتماد به نفس در پسران هنگامی که آن را تمدید نشان می دهد قبل از راه اندازی و نمایش موفقیت تنها مطرح انتظارات بیشتر است. صبر کنید و یک بیماری همه گیر را بدون شک تحت تاثیر تقاضا به عنوان به خوبی. روشن است از اوایل اعتیاد به مواد مخدره که آمازون امیدوار به تکرار آن موفقیت زودتر هر چند نمی توان آن را تعجب آور نیست اگر وجود دارد که در فصل بیشتر در خط لوله.

در این مقاله: آمازون نخست تصویری آمازون نخست ویدئو, پسران, جریان, اینترنت, تلویزیون, تلویزیون, خدمات, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.