آمازون اوراق تیره مجموعه برج برای تلفن های موبایل جذاب به عنوان جهنم


A crop of a printing of The Gunslinger with art by Michael Whelan

یک محصول از یک چاپ از این دزد مسلح با هنر توسط Michael Whelan
تصویر: انتشارات پنگوئن

هنگامی که برج تاریک فیلم بمبارانیک نفر می تواند فرض کنیم که این امر بوده ام پایان یک تیره برج تلویزیونی نشان می دهد بر اساس استفان کینگ معروف سری. در واقع شکست این فیلم تنها تقویت چشم انداز TV series. یک سری که متاسفانه در حال حاضر هرگز نور روز را مشاهده کنید.

تبلیغات

صحبت در این Kingcast پادکست, تیره برج showrunner Glen Mazzara صحبت در جزئیات زیادی در مورد او می شود آمازون نشان می دهد. او در مورد آنچه که نشان می دهد در پشت سر هم با این فیلم چه شد نشان می دهد پس از این فیلم چه طور خاص اتفاق افتاده در این خلبان و بسیاری excitingly در مورد آنچه این نمایش را تبدیل به حال آن رفت و برای چندین سال.

به مجموعه ای از جدول در اوایل سال 2018کلمه را شکست که آمازون مشغول به کار بود در تاریکی برج تلویزیون نشان می دهد. در اوایل سال 2019که نشان می دهد شروع به پیشرفت و Mazzara که قبلا بود یک تهیه کننده اجرایی در The Walking Deadshot یک خلبان. اما در اوایل سال 2020 آمازون تصمیم گرفت به تصویب.

تبلیغات

قبل از هر یک از آن اتفاق افتاده است و یا اعلام شد هر چند Mazzara را روی مواد برای شروع چیز با کتاب چهار در پادشاه, سری جادوگر و شیشه ای. که کتاب می رود به عقب در زمان و می گوید داستان از یک زن جوان رولاند سال قبل از او می رود در جستجوی عنوانی برج. این جایزه با رویکرد که آن را تبدیل به یک تعریف به Nikolaj Arcel را فیلمکه ستاره دار Idris Elba and Matthew McConaughey. این فیلم می تواند داستان grown-up رولاند و تلویزیون می تواند prequel. سپس فیلم بمباران کردند. بد.

“من در واقع خدا را شکر که کسی ساخته شده که فیلم آن را باور یا نه چون من فکر می کنم که فیلم…دقیقا چیزی بود که من گفتم نه من اولیه زمین” Mazzara گفت: در این پادکست. “آن را در مورد برج تاریک. طرح من این بود که نه به ذکر است برج تاریک نیست به توضیح وجود دارد تاریک برج. من می خواستم رولاند برای پیدا کردن برج تاریک به عنوان او می یابد آن را در [کتاب].”

Mazzara فکر کردم اگر او ساخته شده خود را نشان می دهد در مورد یک مرد جوان که همه چیز را از دست می دهد و در نهایت تبدیل به وسواس با این اسطوره ای برج آن کار می کند بسیار بهتر در دراز مدت tاو مخاطبان بیشتری پیدا می کنند برای این شخصیت است. حتی اگر یکfter فیلم باز او داده شد گزینه ای برای شروع در آغاز با مسن تر رولاند او تلاش می کرد با این تصمیم حدود یک سال و در نهایت او گیر به اسلحه خود را. جناس در نظر گرفته شده.

تبلیغات

طرح Mazzara تا به حال به راه خود را از طریق شاه کتاب خیلی خوبی فکر او می دانست که دقیقا کدام قسمت داستان اول کتاب شروع می شود. “توسط قسمت 3.03 یا 3.04 من رفتن به رولاند تلو تلو خوردن به صحرا دنبال او به صحرا و پس از آن من می خواهم به انجام یک مرور زمان به طوری که شاید شما در واقع سن رولاند و سوئیچ بازیگران,” او گفت:. “سپس شما باید یک جدید رولاند تنظیم مجدد نمایش در بالا از فصل سه و سپس رفتن به تفنگ دار و در پایان آن فصل به نقاشی سه.”

اما متاسفانه با توجه به بودجه دلایل و رقابت دیگر پروژه های آمازون گذشت Mazzara خلبان اساسا کشتن تمام نشان می دهد. در حال حاضر نزدیک ترین شما به آن را ببینید در حال گوش دادن به قسمت کامل از این Kingcast. در این قسمت علاوه بر تمام موارد بالا او جزئیات دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در این خلبان او آنچه که او به دنبال به جلو به گرفتن به اکثر چگونه او در حال رفتن به شکستن دو کتاب و برنامه های خود را برای شاخ Eld و خیلی بیشتر.

تبلیغات

ما مطمئن شوید که به شما را بیشتر در هر تیره برج تحولات است. با توجه به کینگ اقتباس اجرا never say never.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>