آمازون گزارش فیلدینگ پروب از کالیفرنیا و واشنگتن بیش از شیوه های تجارت


Illustration for article titled Amazons Reportedly Fielding Probes From California, Washington State Over Trade Practices

عکس: قانون مهاجرت و ملیت Fassbender (گتی ایماژ)

مقامات در کالیفرنیا و واشنگتن در حال بررسی آمازون شیوه های کسب و کار با تمرکز بر اینکه آیا این غول تکنولوژی سوء استفاده از قدرت خود را بیش از فروشندگان شخص ثالث در آن حاضر بازار با توجه به گزارش از نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال.

تبلیغات

آمازون مواجه شده است افزایش آنتی تراست موشکافی از هر دو ایالات متحده و خارج از کشور بیش از چگونه شرکت مصالح داده از این فروشندگان و ظاهرا خود می دهد محصولات خود یک مزیت غیر منصفانه است. در یکی دیگر از های اخیر مجله گزارشاتحادیه اروپا در حال برنامه ریزی برای فایل اتهام رسمی علیه آمازون بیش از این اتهام استثمار و رویه ضد رقابتی. یک سناتور ایالات متحده است به نام برای وزارت دادگستری برای راه اندازی یک مشابه پرس و جو به شرکت الگوریتمی انحصار.

با توجه به مکاتبات داخلی بازدید این بار در واشنگتن دفتر دادستان کل است و در مراحل اولیه برنامه ریزی یک پروب که بررسی کند که آیا آمازون باعث می شود آن را مشکل تر برای فروشندگان به لیست محصولات خود را در جای دیگر آنلاین. Brionna Aho سخنگوی واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن گفت: این بار که نه تایید و نه انکار کردهاند.

تبلیغات

در کالیفرنیا افراد آشنا با این موضوع گفت: این مجله که دولت را نقد و بررسی می بررسی چگونه فن آوری های غول پیکر دسته ترویج و فروش محصولات خود را در رقابت با فروشندگان شخص ثالث. آمازون آشکارا پذیرفته شده برای جمع آوری داده ها از میلیون ها نفر از فروشندگان در آن پلت فرم و وال استریت ژورنال یک کاوشگر به تازگی دریافتند که آمازون کارکنان و سپس استفاده از این اطلاعات برای بهتر توسعه رقابت محصولات خود را تحت نام تجاری خصوصی.

در حالی که دفتر دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا کاهش یافته است به نظر زمانی که خواسته در مورد شرکت دوباره در دسامبر, بکررا گفت: این مجله که “این امر می تواند سخت به این باور است که شما نمی خواهید به نگاه در یک شرکت مانند آمازون با توجه به فراگیر آن است. آنها با استفاده از همه این اطلاعات در راه است که اجازه می دهد آنها را به اصل کشتن واقعی رقابت؟”

آمازون بلافاصله پاسخ به Gizmodo درخواست برای نظر. در علاوه بر این به این اتهامات از خوشهچین رقابت آمازون همچنین دارای یک مستند تاریخچه سردرد با محصولات تقلبی و مشکوک تولید کنندگان در حال اجرا شایع آن در بازار آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>