جدید آمازون crime unit به هدف کلاهبرداران فروش اجناس تقلبی

آمازون راه اندازی جدید تقلبی جنایات واحد به پیگیری و تعقیب کلاهبرداران فروش کالاهای جعلی در آن سایت خرید.

مشکل از جعل مشکل آمازون برای سال, با e-commerce غول سرمایه گذاری بیش از 500 میلیون دلار برای مبارزه با تقلب و سوء استفاده در 2019 به تنهایی.

به تازگی تشکیل تقلبی جنایات واحد با هدف به آن را آسان تر برای آمازون به دنبال دادخواهی مدنی در برابر جنایتکاران مشکوک کار با برندهای مشترک و یا مستقل تحقیقات و کمک به مقامات اجرای قانون در سراسر جهان در اقدامات مجرمانه در برابر جعل” شرکت گفت: در یک پست وبلاگ اعلام آخرین کرک در مقابله با خطرناک فروشندگان.

تیم جهانی خواهد شد عبارتند از سابق دادستان فدرال با تجربه محققان و تحلیلگران داده. بخشی از نقش خود را نیز به پشتیبانی از آمازون در حال حاضر تلاش برای محافظت از خود سایت خرید از knockoffs.

این خدمات عبارتند از گاه به گاه به پرونده های حقوقی و همچنین به عنوان یک نام تجاری رجیستری ایجاد شده در سال 2017, با هدف سرعت بخشیدن به حذف چنین لیست. این شرکت همچنین اعزام الگوریتم های طراحی شده به صورت خودکار شناسایی knockoffs که نشان می دهد تا در سایت خود با یک تیم بزرگ از انسان اپراتورها نیز موظف به مقابله با این مشکل است.

آمازون وسیع سایت خرید شامل میلیون ها نفر از فروشندگان شخص ثالث تعدادی از آنها با استفاده از پلت فرم به فروش ارزان نسخه از محصولات مارک. تنها برنده در اینجا البته متقلب به عنوان مشتریان وسوسه آنچه به نظر می رسد مانند یک معامله می تواند نا امید زمانی که آنها متوجه آنها خریداری شده دارای کیفیت پایین گرین بینز. چنین knockoffs همچنین می توانید در برخواهد داشت خطر ایمنی به عنوان اپل اشاره کرده است در گذشته است. در ضمن سازندگان اصل مقاله را انتخاب و اما به آن به عنوان متقلب همچنان به تولید نسخه ارزان از محصولات آنها به شدت سرمایه گذاری در ایجاد.

و البته چنین نابکار شیوه تضعیف اعتماد مشتریان است که فروشندگان و برندها در محل خود آمازون پلت فرم باعث آسیب به شهرت مستقر در سیاتل شرکت.

در حالی که آن زمان اقدامات نقش مهمی در مقابله با مسئله جعلی کالا هنوز یک سردرد بزرگ برای آمازون. این که آیا آن تقلبی جنایات واحد موفق به گرفتن آن مبارزه به یک سطح جدید باقی مانده است دیده می شود.

“هر counterfeiter است متوجه است که آنها پاسخگو خواهد بود و به حداکثر میزان ممکن است تحت قانون بدون در نظر گرفتن جایی که آنها تلاش خود را به فروش تقلبی و یا جایی که آنها قرار دارد” گفت: آمازون اجرایی Dharmesh مهتا. “ما سخت در حال کار برای مختل کردن و از بین بردن این شبکه های جنایتکار و ما تحسین مقامات اجرای قانون که در حال حاضر بخشی از این مبارزه است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر