خرید رپورتاژ

An employee prepares an order for Amazon at Porona warehouse in Bruay-sur-l'Escaut near Valenciennes, France, April 22, 2020. Picture taken, April 22, 2020. REUTERS/Pascal Rossignol
پاسکال Rossignol / ایسنا

شش انبار آمازون صاحب در فرانسه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 5 عنوان شرکت ارزیابی “بهترین راه برای کار با توجه به تصمیم دادگاه تجدید نظر است.” اگر شما به یاد بیاورید پایین تر دادگاه ممنوع e-commerce از فروش موارد غیر ضروری در کشور باعث آن را به تعطیل آن انبارها در اواسط ماه مارس و قرار دادن آن 10 ، 000 کارگران پرداخت کردند. آن را تلاش برای به چالش کشیدن این تصمیم اما در نهایت خود را از دست داده پیشنهاد با ورسای دادگاه تجدید نظر تایید پایین تر حکم دادگاه.

زمانی که دادگاه تجدید نظر خود را نشان داد تصمیم آمازون گفت: برای ارزیابی این حکم را پیامدهای آن کسب و کار در کشور است. برای تلفن های موبایل مانند شرکت هنوز هم انجام می شود مشخص کردن چیزها. در حالی که آمازون از دست داده و درخواست خود را در فرانسه دادگاه گسترش لیستی از آیتم های آن می تواند فروش از جمله لوازم خانگی و محصولات مراقبت شخصی — موارد به سادگی می توان حمل آن از انبار در آلمان و بلژیک و دیگر کشورهای اروپایی است.

دادگاه همچنین کاهش جریمه آن را پرداخت برای هر تخلف از $1.08 میلیون دلار 108,000 اما این شرکت گفت: در Facebook که آن را هنوز هم می تواند منجر به جریمه بالغ بر 1 میلیارد دلار در هر هفته. “متاسفانه” این شرکت نوشت: “این به این معنی است که ما هیچ چاره ای اما برای تمدید تعلیق موقت از فعالیت ما, فرانسوی, مراکز توزیع به عنوان ما ارزیابی بهترین راه برای کار در نور از دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری است.”

در این مقاله: آمازون فرانسه Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو