خرید رپورتاژ

Amazon workers at Amazon's Staten Island warehouse strike in demand that the facility be shut down and cleaned after one staffer tested positive for the coronavirus on March 30, 2020 in New York. - Amazon employees at a New York City warehouse walk off the job March 30, 2020, as a growing number of delivery and warehouse workers demand better pay and protections in the midst of the COVID-19 pandemic. (Photo by Angela Weiss / AFP) (Photo by ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)
آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

آمازون رو بیشتر موشکافی بیش از آن در دست زدن به COVID-19 در آن انبارها. کارگران در اینترنت خرده فروش استاتن آیلند انبار باید طرح دعوی در دادگاه (از طریق CNBC) متهم این شرکت از عدم پیگیری از CDC و ایالت نیویورک بهداشت عمومی دستورالعمل جدید کروناویروس به ذکر نیویورک قرنطینه ، در برخی از موارد آن ظاهرا کاهش می یابد به دنبال ابتدایی تماس با ردیابی مراحل را برای تعیین این که چه کسی ممکن است در معرض ویروس به نقطه ای که آن را “هدفمند پنهان” قرار گرفتن در معرض اطلاعات از همکاران.

کارکنان همچنین ادعا کرد که آمازون حاضر به درستی تمیز کردن ایستگاه های کاری و مانع “بهداشت پایه” اگر کارگران به صرف حتی یک لحظه کوتاه به دور از فضای کاری. به گفته شرکت نمی کند “به وضوح ارتباط” آنچه کارگران باید انجام دهید اگر آنها باور دارند که آنها بیمار مانع کارکنان از های مثبت COVID-19 تست و “بیزانس” سیستم است که باعث می شود آن را دشوار است به سرعت قرنطینه ترک مزایای مورد نیاز توسط قانون دولت است. آمازون تصمیم به از سرگیری معمولی ترک سیاست های ممکن نیز آن را دشوار است به نگه دارید برای ساعت مرخصی بدون حقوق با توجه به طرح دعوی در دادگاه قرار دادن فشار بر روی آنها به کار حتی اگر آنها بیمار است.

طرح دعوی در دادگاه با پشتیبانی از گروه های ایجاد جاده New York, عمومی عدالت و به سمت عدالت است.

ما خواسته ایم آمازون برای نظر. در بیانیه ای به CNBCآن نگهداری می شود که به دنبال آن تمام ملی و محلی دستورالعمل های بهداشتی از جمله CDC تماس ردیابی رویکرد است. شرکت بررسی فیلم دوربین چک که در آن مردم حضور داشتند و انجام مصاحبه با توجه به سخنگو. همچنین اصرار داشت که آن را بلافاصله هشدار تمام کارگران اگر وجود دارد یک مورد مثبت و بود که آن را تا به کارکنان به افشای اگر آنها آزمایش مثبت است.

منتقدان در حال حاضر معتقد است که آمازون رویکرد کافی نیست, اگر چه, و برآورده نمی CDC دستورالعمل با وجود ادعا می کند به خلاف. انبار فیلم را پوشش می دهد تنها 24 ساعت (و نه 48 ساعت مورد نیاز برای CDC ردیابی) و به احتمال زیاد ندارد شامل بالا-تماس با مناطق مانند washrooms. این امر همچنین شکستن دستورالعمل CDC اگر آن دلسرد کارکنان از آشکار مثبت نتایج آزمون. همانطور که در گذشته پس از آن وجود دارد به نظر می رسد شکاف بین آنچه که آمازون می گوید آن را انجام برای محافظت از کارگران و مردم چه می گویند در حال وقوع است.

در این مقاله: آمازون Covid-19, کروناویروس, ایمنی, بهداشت, پزشکی, پرونده های حقوقی, طرح دعوی در دادگاه, انبار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im