آمازون برنده را پشتیبانی نمی HBO Max بدون نخست کانال های ویدئو کراوات در

BURBANK, CALIFORNIA - OCTOBER 29: Kevin Reilly, Content Officer of HBO Max and President of TNT, TBS, & TruTV, speaks onstage at HBO Max WarnerMedia Investor Day Presentation at Warner Bros. Studios on October 29, 2019 in Burbank, California. (Photo by Presley Ann/Getty Images for WarnerMedia)
پریسلی ان/گتی ایماژ برای WarnerMedia

آیا شما تعجب که چرا HBO حداکثر راه اندازی بدون آمازون پشتیبانی ؟ آمازون خوشحال به شما را پر کنید در. یک سخنگوی شرکت گفت: Engadget که آن را می خواهد به ارائه خدمات جدید از طریق نخست کانال های ویدئو با این استدلال که آن را یک “اولویت” برای این شرکت است. “ما اعتقاد داریم که اگر شما در حال پرداخت پول برای HBO شما به عنوان جدید برنامه نویسی از طریق روش شما در حال حاضر با استفاده از” این سخنگو گفت: با اشاره به نزدیک به 5 میلیون از کانال مشترک که با استفاده از کانال های.

شما می توانید جزئیات کامل این بیانیه به شرح زیر است.

HBO پدر و مادر WarnerMedia نمی به طور مستقیم آدرس آمازون امتیاز از مشاجره به جای گفتن این که کارگران آن “نگاه به جلو” را به یک معامله است که “تعادل” با توجه به آمازون اجازه می دهد تا دسترسی به دیزنی+ Hulu و Netflix بکشد. شما می توانید جزئیات کامل آن عبارت زیر به عنوان به خوبی.

در حالی که آمازون نمی رسما لازمه آن اصرار بر نخست کانال های ویدئو دسترسی, این است که واقعا در مورد کنترل. آن را می خواهد به ارائه همان تجربه (که آمازون تجربه) که HBO مشتریان در حال حاضر و نیاز به محدود کردن برخی از مشتریان به حداکثر برنامه حکومت است که از. روشن نیست که چرا WarnerMedia نیست آغوش کانال — آن را نیز قطع اپل کانال های تلویزیون امروز آغاز شد و با اشاره به کاربران برای HBO Max برنامه — اگر چه انجام این کار به معنی کنار رفتن کنترل بیش از HBO مکس ارائه شده است. در هر صورت این خوب نیست برای مشتریان — شما باید به استفاده از HBO Max از طریق غیر آمازون روش فرض کنید شما در میانهی شب در گذشت این سرویس در وهله اول.

“با یک تجربه مشتری بدون درز نزدیک به 5 میلیون HBO streamers در حال حاضر دسترسی به اشتراک خود را از طریق آمازون نخست کانال های ویدئو. متاسفانه با راه اندازی HBO Max AT&T انتخاب است به انکار این وفادار HBO مشتریان دسترسی به گسترش فروشگاه. ما معتقدیم که اگر شما در حال پرداخت پول برای HBO شما به عنوان جدید برنامه نویسی از طریق روش شما در حال حاضر با استفاده از. که فقط خوب خدمات به مشتری و آن را یک اولویت برای ما است.”

— آمازون سخنگو

“ما هیجان زده است که HBO حداکثر این است که به طور گسترده ای در دسترس در راه اندازی به مشتریان از طریق انواع مختلفی از دستگاه ها و شرکای توزیع و همچنین HBOMax.com. هدف ما این است که HBO حداکثر در دسترس بر روی هر پلت فرم ممکن است به عنوان بسیاری از بینندگان در سطح جهان به عنوان ممکن است به طوری که آنها می توانید لذت بردن از محبوب نشان می دهد از HBO این برادران وارنر فیلم و تلویزیون کتابخانه و یک تنوع از آمار برنامه نویسی منحصر به فرد برای HBO حداکثر. ما نگاه رو به جلو برای رسیدن به توافق با چند برجسته شرکای توزیع چپ از جمله آمازون و در رقابت با آنها چگونه مشتریان دسترسی به Netflix, دیزنی+ و Hulu در آتش دستگاه است.”

— یک سخنگوی WarnerMedia

در این مقاله: آمازون hbo max, HBO, نخست, ویدیو, کانال, پخش, اینترنت, تلویزیون, تلویزیون, WarnerMedia, آتش, تلویزیون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>