خرید رپورتاژ

Amazon Dash Wand

آمازون

آمازون رها کردن پشتیبانی برای دیگری الکسا دستگاه در عرض چند هفته. AFTVnews آموخته است که آمازون خواهد شد و دیگر در حمایت از داش گرز shopping helper که از جولای 21st, 2020. آن را توضیح نداد که چرا (ما خواسته ایم آمازون برای نظر) اما آیا صاحبان تشویق به شرکت در یک دستگاه بازیافت برنامه. هیچ اشاره ای به ارائه یک جایگزین دستگاه به عنوان جبران خسارت هر چند ترکه را 50 دلار و قیمت بسیاری از تبلیغات (مانند دریافت رایگان گرز با آمازون تازه اشتراک) باعث می شود مبادله بعید است.

داش گرز بود دستی, باتری-بر اساس الکسا دستگاه با یک بارکد خوان. شما می خواهم به استفاده از آن به منظور بیشتر مواد غذایی فقط با اسکن موجود ظروف و درخواست برای اطلاعات بیشتر. آن را نیز در خدمت به عنوان همیشه در دسترس دستیار صوتی در بخش هایی از خانه که در آن یک ثابت در محل الکسا سخنران ممکن است شما را بشنود.

اما آن را بسیار از دست داده خود دلیلی برای بودن. الکسا-قادر به سخنرانان مقرون به صرفه تر شد و همه جا — مگر اینکه شما واقعا می خواستم که بارکد خوان اکو نقطه در آشپزخانه نشان داده یک مقدار بهتر. و اگر شما واقعا نیاز به حمل تلفن خود را و الکسا برنامه شد و به احتمال زیاد به اندازه کافی است. در آن نور پایان به داش گرز پشتیبانی از به رسمیت شناختن است که آمازون منابع صرف بهتر در دستگاه های استفاده مردم است.

در این مقاله: Amazon Dash, ترکه, Alexa, خرید آیفون, اینترنت, مواد غذایی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de